Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nieudane dziewczynki (Przeczytany 89849 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Servish
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #30
Każda postać jest dopracowana.Ja nie jestem Reimu-hejterem(tak właściwie to nie ma postaci ktorą bym hejtował)Na mojej liście ulu postaci zajmuje końcowe miejsca,ale nie wyobrażam sobie bez niej Touhou ^^

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #31
Do naszej miko nie mam urazu - jest leniwa, ale jak trzeba to zakasa rękawy (i pachy)  i rusza skopać komuś tyłek.
To, że jest skąpa i łasa na kasę ... cóż, gdyby trzeba było utrzymać się z datków i rozwiązywania incydentów... też szukalibyście innych zasobów pieniężnych XD Jest dość pewna siebie i wierzy w swoje umiejętności. Próbuje być bezstronna ... ale czasami jej to nie wychodzi :)
Patrząc na jej rolę w  Gensokyo - jej charakter jest o dziwo naprawdę dopracowany ( staram się nie brać pod uwagę twórczości fanów a same gry i nowelę )
Ciekawa postać ani pozytywna ani negatywna, ale czy neutralna ? ciężko określić - po części ma wszystko w  sobie, nie jest ideałem, można się z nią identyfikować bądź nie. Przez co jest główną bohaterką i nadal nie straciła tej posady :) a dla tych, którzy jej nie lubią... zawsze jest postać B XD
Popieram to w pełni. Na dodatek bycie kapłanką i strażniczką Wielkiej Bariery granicy niesie za sobą niemało obowiązków, więc jako nastolatka ma chyba prawo mieć wszystkiego i każdego dość.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #32
W sumie chyba też nie mam żadnej znienawidzonej postaci. Wszystkie sa fajne. Co do Reimu, to porównując ją do niektórych dziewczyn, które znam, to wcale taka zachłanna nie jest :p

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #33
No way in the hell Tusia XP
Chociaż Marisa faktycznie nieco lepsza ale nadal wkurzająca równie mocno... I różnorodność postaci, którymi się gra w Touhou jest wspaniala... Reimu, Marisa. Więcej Reimu i Marisy. Reimu, Marisa, Sakuya. Reimu, Marisa, Sanae, MOAR Reimu, Marisa i Reimu, Marisa, Sakuya. xDDDD
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 01:32:36 przez Maluetar

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #34
Wy to stale pałacie nienawiścią do określonych postaci, a ja tylko okresowo jeśli się na mnie któraś uweźmie w jakiejś grze.
Ostatnio np. uwziąłem się na Mystię, bo ten kraczący kurczak zabijał mnie swoimi nutkami w Super Marisa World. xD

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #35
Ale większość postaci ma to do siebie, że nie da się ich długo nie lubić.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #36
Ja nie lubię tylko tego, że przez określony fandom ludzie zaczynają nienawidzić określone postaci. :/ To jest głupota. Chociaż sama jestem chodzącym przypadkiem co lubi Cirno ale nie trawi zupełnie jej fandomu XD Lepsze to niż odgrywać się na postaci tylko dlatego, że ktoś puści plotę i zflamuje daną postać.
Tak samo fani zniszczyli Alice moim zdaniem.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #37
Ale większość postaci ma to do siebie, że nie da się ich długo nie lubić.

Zgadzam sie. Próbowałem kilka zwyczajnie nie lubic. Nie podobały mi się tak na "first glance", ale im dłuzej się w tym wszystkim siedzi, tym bardziej się przekonuje do każdej z nich.

Nie ma kiepskiej postaci. Wszystkie są dobre. Szukałem kogoś, kto mógłby mnie wkurzac, nie odpowiadac mi- nie udało się.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #38
Siostry Aki są nijakie. Oraz Yamamade i Letty, czyli grono 1szego poziomu. Za mało mają charakteru opisanego. tkż perfumy z pieczonych ziemniaków.

Nie wiem też, po co Ran nosi czapkę na uszy.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #39
Wszystkie loli sa fajne, tylko czasem ZUN postanowił sprawić, by jakaś postać się nei myliła i dał jej cycki. Nie wiem czy to dobre posunięcie, ale jakoś to przebolejemy ;P

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #40
Chodzi o to że prawie wszyscy wielbią cirno (zwłaszcza administracja :P)
Hahaha, how about no?
Dla mnie Cirno to przereklamowana postac mnostwem glupich memów i w ogole taki attention whore. Fanon zniszczyl calkiem smieszna postac.
Rucham psa jak sra

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #41
Tja, Youmu to tylko marna imitacja Meiry! *khem*
EDIT: że o analogicznej relacji między Sakuyą a Yumeko nie wspomnę.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #42
Tja, Youmu to tylko marna imitacja Meiry! *khem*
EDIT: że o analogicznej relacji między Sakuyą a Yumeko nie wspomnę.
Same shit z Chiyuri, Shinki, ewentualnie Mai i inne. Nawet Kotohime xd

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #43
Z nieduanych to jest tylko jedna co sie ZUNowi nie udała... Ale nie udała usunąc :D Rin Satsuki. Ta, co się zabłąkała w kodzie do EoSD, maiłą byc jedną z głównych bohaterek. ZUN postanowił zmienic historię, jednak ktoś wykrył jego niecnośc.

Rin żyje w sercach grupek fanów Touhou, ale wiele wskazuje na to, ze tylko tam pozostanie.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #44
Isn't it sad, Sacchin?

A co nieudanych postaci to Sara i Louise są absolutnie nijakie dla mnie. Nieznane umiejętności, rasa i wybitnie pospolity design. Ta druga przynajmniej wraca jako duch w S4. Średnio podobają mi się też: Rumia, siostry Prismriver, Tewi, Parsee, Nazrin i Ichirin i Unnamed Giant Catfish. Cirno jest znośna, ale memy z nią mnie denerwują, a Alice lubię za jej wygląd i rolę w MS, inaczej też miałbym jej dość. No i oczywiście Trollihime.
  • Ostatnia zmiana: Luty 05, 2011, 15:50:08 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!