Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Rumbling Spell Orchestra (Przeczytany 83482 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #30
http://dulst.com/TouhouRSO/critz/decks/441596/Double-Laser
Też podjebane z wiki, ale tu akurat potestowałem bo dwie ulubione dziewczynki brata którego chce wciągnąć i jest całkiem elo. Master Spark + Double Laser = 8 obrażeń od ręki :D.

Można ewentualnie swapnąć Pinpointa na All-Out Attack żeby zapewnić sobie kluczowe trafienie jak ktoś woli Non-Directional Laser od Master Sparka, Sturm and Drang np. zamiast Magic Booka, albo bym też swapnął Locked Girl na Kourindou, bo wygląda mniej sytuacyjnie a ułatwi wyciągnięcie Double Laser.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #31
Pozdrów brata i przekaż mu, że ma świetny gust :3
A co do spisu: coś w ten deseń kombinowałem, tylko że zamiast MB stosowałem droższych, ale bardziej ofensywnych SuDów. Ale widzę też parę rozwiązań, o których nie pomyślałem (Team Play, który może uratować zadek, czy Locked Girl, którą planuję potestować w solo Patchouli, mimo że ta bazuję na innej scenie).
Wielkie dzięki, potraktuję ten spis jako punkt wyjścia przy dalszych eksperymentach :3

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #32
Powtórzę zignorowane pytanie:
Cytuj
A tak swoją drogą, pilnie potrzebuję angielskiej wersji spellcardu "orin3018" Death Sign "Ghost Town". Jakby ktoś gdzieś znalazł to będę bardzo ale to bardzo mocno wdzięczny.


Well, ma ktoś jakieś dojścia do kogoś kto przygotowałby tę jedną magiczną kartę (v8.0) na gotową do wydruku? Ładnie proszę ;<
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 22:55:11 przez Raion

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #33
Jakby kto miał to by napisał :<. Choć zabawne że wspomniałeś, niby jest paczka 8.0 a tej karty niet. Wal do Akizu na Facebooku, albo poczekaj bo wspominał o wydaniu 9.0 przed świętami.

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #34
Polecam Akizu i pooshlmer'a
Death Sign "Ghost Town"
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 23:01:31 przez Piscilla

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #35
Dzięki ci, dzięki ci wielkie. Dałbym tobie nagrodę za pomoc ale nie jestem w stanie ;<
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 23:15:48 przez Raion

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #36
Mam takie pytanie: ktoś już coś kombinował przy talii Kogasa + Nue? Bo właśnie przeglądam nowe karty i moją uwagę przykuła jedna z nich, a mianowicie "UFO Romance in the Night Sky" (zwłaszcza, że wcześniej przeglądałem karty Kogasy) i postanowiłem spróbować ułożyć coś opartego na tym supporcie :P

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #37
Mam na dulście. Talia bardzo przyjemna i w zasadzie to jak ją zlozysz zależy od tego czy bardziej wolisz Nue, czy Kogase jako lidera (ja polecam Nue). Nie przebija 2 Shou x 2 Nazrin, ale ciężko debuffuje. Szkoda jedynie, że pierwszy special UFO Romance nie stackuje się z efektami Kogasy za zdejmowanie supportów, bo byłoby to kosmiczne combo.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #38
Planowałem właśnie na Nue (więcej życia i dosyć ciekawa umiejka).  I z tego, co widzę, to całkiem sporo supportów mi wejdzie, więc jakieś "Don't Worry..." się przyda na wypadek spotkania z Tenshi czy Sakuyą :P

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #39
O, zajebiście, zwłaszcza że na trójcę czekałem i jak znajdę chwilę, to zacznę jakiś build kminić :P

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #40
Akizu boge :3. No to teraz tylko poprawken do mojej talii z Kogasą i drukujemy~.

EDIT: Welp, no nie do końca. Nie ma w ogóle solo supportów i eventów z 9.0 dla istniejących już postaci (Virupaksa's Eyes Byakuren, The Early Summer Rain Kogasy, Super-Responsive Senses Koishi, Contempt Satori, Shipwreck oraz Water Surfing Murasy, Backed Up oraz Handyman Nazrin, Pivot Star Tiger Shou, U.F.O. oraz Bewitching Nue, a także specjalnych wersji Pattern Dodging oraz Twitch Dodging :V).
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2013, 12:53:58 przez critz

  • akizu2
  • [*]
Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #41
Uh... A tak się cieszyłem że udało mi się przed końcem roku to skończyć... Są gdzieś skany tych kart? Najwyżej wypuszczę 9.1 jakoś na dniach.
Akizu

Jak coś to wiadomości pisać przez FB... Szybciej zauważę niż na forum.

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #42
https://www.mediafire.com/?xh5dejilwdza9il
Zripowałem z Dulsta i dodałem tłumaczenia stamtąd. Jak Mayuki będzie to jeszcze spytam o brakujące dodatkowe cytaty na Virupaksa's Eyes i specjalnym Twitch Dodging. Reszta jest gotowa do wklejenia, tylko za cholerę nie mogę znaleźć specjalnego Pattern Dodging w wyższej rozdzielczości, ale oczywiście obejdzie się bez tego.

Nie dziwię Ci się w sumie, bo na wiki też nie ma tych kart. Pewnie uploadujący skaszanił sprawę, bo gdyby nie Dulst to bym nie wiedział o ich istnieniu :V.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2013, 14:20:23 przez critz

  • akizu2
  • [*]
Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #43
Dzięki.

gdyby nie Dulst to bym nie wiedział o ich istnieniu :V.

Ja o ich istnieniu dzisiaj się dowiedziałem xD

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #44
Podziekowania dla Akizu za wspaniałą robotę i dla Critza za szybką korektę. Oby RSO stawało się nadal jednym ze sposobów zachęcania ludzi do Touhou w takim tempie, jak obecnie ^^