Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449155 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Przedstaw się
Oki, idąc za prośbą robę temat w którym nowomyszy mogą się przedstawić.
Zobaczymy czy ten temat będzie przydatny, w razie czego wyleci ^^
  • Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 01:38:55 przez クレトン

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #1
Jak już chcesz coś robić, to może jakieś zasady ? Skoro przedstaw się to o sobie słów kilka ?

1. Imie
2. Nick
3. Wiek (data urodzenia nie potrzebna)
4. Miejsce zamieszkania
5. Zainteresowania
6. Od kiedy interesujesz się Touhou
7. Słów kilka o sobie ?

Nie zacznę bo wychodzę do sklepu.

  • Lenin
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #2
Adam
Lenin / fungi
23
Danzig
Roweeeeeeeerrrryyyyy, miksowanie i obrobka dzwieku, picie alkoholu, jezdzenie pociagami.
Nie pamietam od kiedy sie interesuje Touhou. Obstawiam 3 lata ale moge sie mylic.
Wiekszosc rzeczy mam w dupie.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #3
Dobra, wiem ze mnie wszyscy znaja ale...

Ingvar
HERUBIM
Coś jak Yuyuko
Hokugyokurou, a także Warszawa i okolice
Zainteresowania: Touhou,Touhou,Yumoe i spolka, Śmieszne czapki, Japonia, Historia a zwłaszcza obydwie wojny światowe, Vikingi (grabieże, napady, gwałty, podpalenia itp. xD , Harcerstwo (coś ala Vikingi xD), Instrumenty muzyczne, Militaria, sztuki walki, broń biała, broń palna, broń masowego rażenia, pirotechnika, figurki, Japońskie samochody ( W tym drifting i Itasha :3), Fantastyka i Sci-Fi, Uniwersum warhammera (zwykłego jak i 40k), rekonstrukcje historyczne.
Coś zapomniałem, ale w razie czego dodam...
Toho interesuje sie jakoś od 6/7 lat (Jezu, ile to już...) A poznałem dzięki 4 chanowi: grafiki, flashe Iosysu ofc.
O mnie:
Hmm za dużo by tu pisać =.=







  • LVY
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #4
o! temat dla mnie :D
Heru: młokosie!

1. Tomek (ale pewnie i tak to wiedzą)
2. LVY / baryła / lwy
3. OVER 20!
4. stolica//kresy wschodnie RP
5. mechy, elektronika, mechy, wędkarstwo, mechy, rowery, mechy, programowanie, mechy, majsterkowanie, mechy, spanie ... wspominałem o mechach?
6. 15 miesięcy :D (projekcja bad apple w cnn)
7. if you dont succed at first time, troll troll and troll again... a na poważnie: duży wyindywidalizowany samotnik lubiący naturę (ze wzajemnością) :)
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 23:32:55 przez LVY

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #5
1. Agatka, dohoho
2. zygol, fretka, mama :3
3. 19, czuję staro człowiek
4. Jeśli nie ma mnie w Poznaniu w akademiku, to najprawdopodobniej będę w domu pod Bydgoszczą
5. Jem / śpię / czasem wypiję.
6. Początek obstawiam na wrzesień - październik 2009, czyli jakieś półtora roku. Kumpel naspamił mi "SWR FAJNA GIERA", a potem samo się pokulało xD
7. WJBN, nie chce mi się + zbytnio nie mam o czym tu napisać.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • hasuke
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #6
Igor
Hasuke
ur. 1992
Wrocław
Szeroko pojęta muzyka, anime i kreskówki, figurkowy Warhammer Fantasy Battle, programowanie oraz książki T. Pratchetta.
Todżo znam od jakichś 2 lat.
Introwertyk, nie piję alkoholu.

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #7
1. 射命丸 霖之助
2. クレトン
3. 23
4. ソスノウィエツ
5. Muzyka, Touhou, Cosplay, Danmaku
6. Początek 2006
7. Leń mający na wszystko wyjebane, fan danmaku, muzyk.

  • TheYaiba
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #8
1. Tomek
2. Yaiba, okazjonalnie Kiba
3. 24 będzie niedługo, ale czuje się na jakiieś 86
4. Poręba Śląsk
5. Większość rzeczy, którymi zajmuje się typowy geek: manga, anime, M:TG, książki SF i Fantasy, lurking teh intrnetz, granie na konsolach, zbieranie figurek i artbooków, czytanie komiksów, i Bóg jeden wie co jeszcze bo nie pamiętam.
6. Znam już pare lat via クレトン, a interesuje się na poważnie tak chyba od roku.
7. Małomówny,ma poczucie humoru, leniwy, mówi o sobie w trzeciej osobie czasem. Ma ekonomiczny łeb do alkoholu. Lubi placki. Wolny XD Staram się nie palić, ale ciągnie mnie do fajek jak cholera. I tyle.
Twoja sygnaturka została usunięta ponieważ łamała regulamin forum.

  • Placek
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #9
1. Marcin
2. Placek (zawsze i wszędzie)
3. <liczy na palcach> 22... chyba...
4. Świdwin/Koszalin
5. Co roku inne, zależnie od humoru... Konkretniej to ASG (dawno temu), z muzyki szeroko pojęty rock, metal symfoniczny, itp.. Dziecko Gwiezdnych Wojen i Warhammera 40k... Nałogowo przechodzę gry...
6. Nie wiem nie liczę, ale jakoś nie zbyt dawno...
7. Cichy samotnik nie lubiący mówić o sobie. Student Informatyki.

  • Servish
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #10
Łukasz
Servish
Zadupie, gdzie internet nie dochodzi, koło Warszawy
Animu i Mango, fantasy, polski i amerykański webcomic (Kokoart, Megatokyo itp.). Łączenie magii i zaawansowanej technologii. Internety. Muzyka metal symfoniczny, klasyczna, happyhardcore, wokalołidy. Różnie bywa ;f
Todżo kojarzę 3-4 lata wstecz, ale wtedy dopiero raczkowałem w m&a ;p poważnie to zajmuje się rok(jakoś w styczniu minęła rocznica ściągnięcia EoSD) ;>
Outsider, mający wyjebane na społeczeństwo.

  • Zlew
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #11
Kuba
Zlew, DjUmywalka, B2K2, kubocki66 (dużo tego :D)
na kij wam? >.>
Radom
Beatmania, DDR, ITG, Toho (as well), palenie gumy na rowerze
Czerwiec 2k10
Wszystko już wiecie co trzeba xD
atencja nakurwiam salto :3

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #12
Dość nowoczesny silnik produkcji Polskiej. Edycja Turbo GTi z 1992 roku.

Średnio spala 1.5 litra bezołowiowego H2O dziennie, w sytuacjach kryzysowych istnieje możliwość tankowania za pomocą C2H5OH.
Potęzne przyśpieszenie w poruszaniu się po mieście, spowodowane posiadaniem specjelnej "licencji" olsztyńskiego MPK.

Kończy serwisowanie w serwisie "V Liceum Ogólnokształcące", gdzie przygotowywany jest do uzyskania atestu "matura 2011".

Posiada zaimplementowaną eksperymentalną wersję syntezatora głosu produkcji Polskiej, ponadto tuningowany prywatnie w tym samym zakresie.

Zaimplementowano czterojęzykowy pack porozumiewania się - maszyna porozumiewa się z użytkownikiem w językach: polskim, angielskim, niemieckim i japońskim. Ostatni język w wersji z pakietu JLPT N5 z 2010 roku.

Przystosowany do dwóch rzeczy: jako maszyna organizacyjna bądź też jako muzyczna. W drugim zakresie m.in. startuje z dobrymi rezultatami, czy też indywidualnie (trofea z Ecchiconu 5 i Hellconu w kategorii UltraStar, a dodatkowo trofeum z Hellconu w kategorii DDR dla pojazdów z wyposażeniem standardowym w tym zakresie), czy pod skrzydłami stajni wyścigowej "Chór Chłopięco-Męski Miasta Olsztyn" obchodzącej w tym roku dziesięciolecie działalności. W pierwszym zaś działa z powodzeniem jako organizator UltraStara na zjazdach motoryzacyjnych pojazdów tuningowanych w kierunku wschodnim tj. M&A, zwanych w żargonie konwentami.

około rok temu, na zjeździe nazywanym "Ecchicon 5", po obserwacji gry RSO odbywającej się niedaleko własnego miejsca parkingowego, rozpoczęto instalację pakietu Touhou. Instalacja zakończyła się pomyślnie wraz ze zjazdem określanym jako "Hellcon", gdzie maszyna z powodzeniem wzięła udział w treningowym starciu RSO.

Podsumowując, Wóz marki Krzysztof z nadanym kryptonimem Phor Cillic, znamienite pochodzenie i bogata historia.

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #13

HAHA, znam prawdziwe :]

Ok, teraz ja:
Marcin
Smok, Smoku
22 lata (niedługo 23, stara dupa)
Okolice Gdańska. wystarczająco blisko by mówic "Gdańsk"
Mangi i animu, gry komputerowe, ciekawostki świata, luźne pisarstwo, literatura współczesna, filozofia w wąskim zakresie (etyka, trochę metafizyka, poszczególne elementy)
Touhou interesuję się aktywnie od marca zeszłego roku, od czasu wielkich spamów na 4chanie na /c/ z zajebistymi artami z postaciami z touhou, przełamał mnie thread z Momiji i dorwałem touhou zaczynając od zarwania nocy na pierwszej części

Jestem nieutalentowanym błaznem, który stara się optymistycznie patrzeć w przyszłość, brać co dają. Staram się zostac nauczycielem w liceum, z nadzieją, że filozofia wejdzie do szkół jak na zachodzie. Etyka podobno jest "w modzie" w dobie postępującego ateizmu, co tez jest moją nadzieją. Jestem zabawny, pod różnymi względami, staram się życ w dobrych stosunkach ze wszystkimi, na których natykam się na swojej drodze życia.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #14
Imię:
Kamil
Nick:
Ignuss (Zazwyczaj w necie. Nie, nie szukajcie mnie)
KK (czyt. Kaka - bliska rodzina tak na mnie mówi)
Wiek:
Przełom XX i XXI.


Spoiler (pokaż/ukryj)
No dobra, 17 xD

Miejsce zamieszkania:
Ruda Śląska, woj. śląskie
Dokładnego adresu nie będzie.
Zainteresowania:
Manga i anime, Patchy, Małe Dziewczynki w Śmiesznych Czapkach, Touhou, Patchy, wkurzanie ludzi, gry komputerowe (głównie RPG), wielokrotne wspominanie o Patchy, biologia i chemia, muzyka (różna, zależy kiedy).
Od kiedy interesuję się Touhou:
Kurde... nie pamiętam. Pierwsze zainteresowanie było dawno temu, ale nie wiedziałem jeszcze, że to Touhou.
O sobie słów kilka:
Lubię herbatę, brokuły i nie piję alkoholu. Mam zamiar zostać lekarzem, jeszcze nie wiem jakim. Byle nie chirurgiem.
Lubię spędzać czas na opierdalaniu się i jestem w tym naprawdę dobry. Rodzaj muzyki, jakiej słucham zmienia się. Kiedyś miałem prawdziwego świra na punkcie klasycznej, później rock i metal. Potem głównie muzyka z anime, znowu rock a teraz Touhou i Touhou i trochę z anime.
Nie lubię yaoi, nigdy nie polubię, i nie polubię nikogo, kto będzie mi to na siłę wciskał. Podobnie z alkoholem, ale tutaj jest możliwość zmiany nastawienia.
Moja ulubiona postać: Patchy. Ale to raczej wszyscy wiedzą.


Reszta jest milczeniem.