Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Najtrudniejszy boss? (Przeczytany 35809 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Najtrudniejszy boss?
Tak jak w temacie.

IMHO:

Orin z Subterranean Animism - Cholernie trudna (nawet trudniejsza od Okuu). Skubana spamuje ciebie wróżkami i innym badziewiem, lecz jej spelle są dosyć łatwe.
Hina z MoF - Spamuje ciebie jakimiś amuletami, soplami i innymi pierdołami. Ponadto często są porozmieszczane chaotycznie i blisko siebie, i nie masz czasem praktycznie szans na ich ominięcie.
Aya również z MoF - Ja pier... Niby jej spellcardy są proste, lecz naprawdę łatwo w nich zginąć. Przez nią traciłem połowę żyć.
Byakuren Hijiri - ZDECHNIJ CHOLERO! Przejście jej na normalu to totalny koszmar.
Murasa z Ufo - @up

Z Extra Bossów:

1.Koishi - strzela niezbyt codziennymi danmaku i można się łatwo dezorientować.
2.Suwako - niby łatwa, ale podobnie jak u Koishi można się łatwo dezorientować.
  • Ostatnia zmiana: Luty 27, 2011, 14:41:30 przez Michał

Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #1
EoSD: Flan
PCB: Yukarin
IN: Marisa
MoF: Brak, zamiast tego Stage sa denerwujące.
SA: Orin (DAT FAKEN CAT), Koishi (je**e serducha)
SA: Murasa (Ankaa ankaa ketsu hoi ankaa!), Shou, Byakuren

I jeszcze dodam Nue bo widzialem ja tylko 2 razy i 2x zginalem na 1 spellu wiec nie wiem co sie po niej można spodziewać.

Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #2
HRtP: Konngara
SoEW: Evil Eye Sigma
PoDD: Yumemi
LLS: brak
MS: Yumeko
EoSD: Patchouli
PCB: Brak (chyba ze juz cos musze podac to Youmu ewentualnie)
IN: Keine
MoF: Aya bo bombfest
SA: Utsuho
UFO: Byakuren i Shou
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 05:51:21 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

  • Lenin
  • [*]
Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #3
EoSD: Patche
PCB: Prismrivers dla Sakui/Youmoe
IN: Marisa
PoFV: Eiki (je**ne hotdogi)
MoF: hmm. Momiji mnie wkurza, ale Aya chyba bardziej.
SA: Orin (FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF).
UFO: Shou (FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF).

Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #4
To chyba temat o najmniej lubianych bossach, a nie o najtrudniejszych? Tak więc będę go traktował.

SoEW: hitboxy i ataki na refleks rzucane tuż przed tobą (a zatem Marisa, Evil Eye Sigma i trochę Mima).
LLS: cała gra jest śmiesznie prosta.
MS: wszystkie panny są fajne, gdyby nie grafika*, to byłby top 3 wśród gier Touhou.

EoSD: ponownie - wszystkie panny są fajne.
PCB: nie cierpię Youmu, choć ostatni czar w 5. planszy ma świetny. Oprócz tego bodajże Merlin dla Sakui. ZUN chyba stwierdził, że gracze mogą mieć za dużo bomb w zapasie.
IN: nie grałem za bardzo, jakby tak się zastanowić, ale Reimu i Marisa jak na 4. planszę są trudne.
MoF: hitboxy
SA: oczywiście Orin.
UFO: a nie wiem, nawet na Hardzie tego nie przeszedłem (i nie zamierzam), więc się nie wypowiadam.

* Jasnoniebieskie pociski Mimy wystrzeliwane w kierunku jasnoniebieskich przeciwników strzelających jasnoniebieskimi pociskami, a to wszystko na jasnoniebieskim tle czwartej planszy? Niefajnie.

Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #5
Dla mnie kazdy boss jest trudny poza  Cirno :P

  • Czoopik
  • [*]
Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #6
@up bardzo smieszny sarkazm! :/ Każdy wie że Cirno is teh strongest!
Co do bossow, malo gram, ale moge powiedziec że głównie MoF, bo irytują (np. Aya albo Momiji, chociaż to nie boss)
Youmu w PCB i Marysia w IN

Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #7
Maryśka w IN to dla mnie Bomb-run session ;P

Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #8
Cytat: Postalowiec
Random Yamaxamadu jest be.
jak również szamejmaru, już Yuka jest od niej łatwiejsza imo

a tak poza tym Marisa z IN, najbardziej wkurzające są ofkoz Orin i Szoł ("skręcające lasery to zbrodnia przeciwko naturze"). więcej nie wymienię, bo nie pamiętam lub nie jestem w stanie dojść, lol

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #9
Czemu ludzie narzekają na Orin? Toż to taki miły kotek.
Tak naprawdę jej spelle są dla mnie łatwiejsze, niż na przykład wkurzający ostatni atak Yugi. Tam. Nie. Ma. Luki. Jak ja mam wyminąć te pociski? Ma tez zabawną tendencję do tworzenia pocisków tam, gdzie właśnie jestem (choć wszystkie pozostałe spelle omijają postać przy tworzeniu pocisków).

  • Matherikus
  • [*]
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #10
Wszystko w UFO od kogasy w góre na lunaticu.....(serio ostania non-spellcarta kogasy to magia)
I serio ostatnia karta yuugi? chyba jedna z najłatwiejszych jak na 3 stage. No a na dodatek ma blindspota na jakiś tam trudnościach, może nawet na wszystkich. Ale po ch*j on jak sama w sobie jest prosta.
Orin jest tricki, nie to że jest jakas mega mega trudna, ale praktycznie na wszystko ma minimalny margines błędu. Wiec bomb fest na całęgo.
Ale w sumie to nie licząc UFO to niewątpliwie Kaine jest najtrudniejszą suką (lunatic) jak tylko na 3 stage to jest o wiele gorsza od 4, no i ofc od 5 staga. Szczególnie porównując do innych 3 stagy. Mailong,Alice? 0-2 bomb, Nitori pewnie z 2 może 3, Yuugi 1-2 bomby ale na staga bardziej.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2010, 11:38:08 przez Kreton

  • Mataha
  • [*]
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #11
Yumemi Okazaki.

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #12
Nie śmiejcie się, ale Flandre nadal przyprawia mnie o koszmary senne xD
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #13
państwo Ichirin i Unzan są STRASZNI. potem Shou ze swoimi laserami...Orin...

Poza tym nie lubię wszelakich bossów który wymagają ode mnie poruszanie się po innej części planszy niż sam dół (ojj a tutaj to mogę listę ~10 tego typu przypadków) znaczy nie że sprawia mi to trudności ale nie lubię takich momentów xD

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #14
Dobra, zapomnijcie o Yuugi. drobiazg.
Orin wkurza. Ichirin. Youmu. Prismriverki. kazda postac, ktorej jeszcze nie przeszedlem.

Ale przede wszystkim Orin z jej lepkimi duchami.