Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz? (Przeczytany 42504 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #75
W MS denerwują mnie ataki Alice i tło 4 rundy. W 12 ufa, które migają i zapierdalają jak szalone. W 13 powalone zasady zbierania duszków, czy co to jest, ta śmieszna faza, kiedy się umrze i muzyka.
Ten ogień z dna nie wiem

  • awesome
  • [*]
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #76
Ta faza jest z dupy wzięta :<
Kiedy niczym ostatnia fujara ginę pod koniec non spella, to potem mam kartę niezaliczoną, no panie, co to w ogóle ma być.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 19:15:04 przez Maluetar

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #77
^ Trance Mode. Jeśli coś jest weń powalone, to to by w pełni wykorzystać trzeba minetować przeciwniczkę, wtedy to zapierdala xD. I tak duuuży step up po ganianiu za UFO (zwłaszcza że działa na final spellu i u Mamizou, a bomba nie zadaje tam obrażeń), jakby ktoś coś wreszcie na tej stronie umieścił to ni musiałbym tłumaczyć.

WB Ulkeny :333

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • awesome
  • [*]
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #78
Ufo mi akurat tam średnio przeszkadzają, gorzej tylko jak zbieram jakąś konkretną kombinację, jest midboss i wpieprzę się na jakiś inny kolorek. Meh.

Jeśli chodzi o Trance mod/fazę/gówno to może to nawet napieprzać jak dziki, i tak nie lubię :<
Poza tym punktacja w UFO i TD ssie. Żeby w miarę był motzny atak to trochę zleci, nim się uzbiera.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 19:20:21 przez Maluetar

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #79
Ufo mi akurat tam średnio przeszkadzają, gorzej tylko jak zbieram jakąś konkretną kombinację, jest midboss i wpieprzę się na jakiś inny kolorek. Meh.
^ to
po za tym te punkty powera ;-; do 4 rundy w ufie zbieram.

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #80
Powiem krótko: TD... Jak dla mnie nie za bardzo udana część...

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #81
Nowomysze nie umiejo w duszki~
Akurat spell practice, overdrive, 4 playable, trance mode (aczkolwiek bardzo chętnie widziałbym następną część możliwie bez udziwnień), lżejszy poziom trudności, poprawione continue i oprawa graficzno/muzyczna to jest ten kierunek który chciałbym widzieć w przyszłych częściach w porównaniu z UFO. Chociaż drugiego PCB się nie spodziewam i rozumiem klnięcia na trance mode albo obniżenie poziomu trudności lunatic.

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #82
TD jakimś dziwnym trafem jest jedną z dwóch części, których nie jestem w stanie przejść bez continue x_x (Drugą jest SA ^^")
Już nawet EoSD mi sprawiło mniej problemów :o Ale w pierwszej windowsówce był o niebo lepszy system życ, który pozwalał na złapanie rozsądnej ilości pocisków ^^"