Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo (Przeczytany 54455 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou Shinkirou ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #15
Ok, speculation time.

Arty rysuje Moe Harukawa, więc kreska i żywopłoty na rzęsach  już nas nie przestraszą.

Ponieważ mamy tu theme urban legends, zgaduję, że dostaniemy grywalną Nue, być może Kogasę, Sexybanki, Kagerou...

Co do powtórzenia castu z HM - bardzo wątpię, Reimu i Marisa to pewniaki, reszta ekipy z HM raczej nie byłaby potrzebna. Mój shot na grywalną ekipę to:

- Reimu
- Marisa
- Nue
- Kogasa
- Kagerou
- Keine
- Mamizou
- Kasen
- Nitori
- Yukari
- Yuyuko
- Nowa Dziewczynka Odpowiedzialna Za Incydent (może jakaś oni, lub bardzo obscure youkai z folkloru japońskiego
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou Shinkirou ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #16
Nue i Kogasa, potrzebuję ich ;_; Chociaż próbuję sobie nie robić zbyt dużych nadziei, ale tak długo jak będzie jakaś postać która nigdy nie była grywalna to będe zadowolona :3 Also, w tym temacie na 4chanie spotkałam się z ciekawym schematem, mianowicie:
IaMP (base game) > SWR (big sequel) > Hisoutensoku (Expansion Pack)
HM (base game) > ULiL (big sequel) > ??? (Expansion Pack)
Wiadomo że to tylko takie gdybanie, co nie zmienia faktu że bardzo by mnie ucieszyło gdyby Tasofro poszło z ZUNem w tą stronę =D

Odp: Touhou Shinkirou ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #17
Cóż, dowiemy się za kilka dni jak wyjdzie demo, mają dać kawałek story mode...

Odp: Touhou Shinkirou ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #18
czy to aby jest nowa męska postać w toho?

Also,
Stawiam na to, że Kasen będzie grywalna w tej grze.
Myślę, że biorąc pod uwagę stan mangi Ibarakasen i jak daleko już ta manga poszła z fabułą, pora chyba by Kasen w końcu pojawiła się w grze.
Ktoś gdzieś kiedyś pisał, że miała być już może w HM. Ale to gdzieś ktoś coś, więc... mniejsza z tym.

Kasen i Mima w jednej grze. Mam nadzieję, że Tasofro spełni moje oczekiwania :U

Odp: Touhou Shinkirou ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #19
If they added in Parsee and Hina (references to whom were supposedly uncovered when digging through the HM code, although that could just be a nonsense rumour) (...)

To i nie potrzebuję niczego więcej w tej grze xD

Also powinno byc Shinhiroku, Shinkirou to Hopeless Masquerade.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2014, 22:33:28 przez Małyszeq

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #20
"Very obscure Youkai" - byle by nie Shirime, proszę xD

A co do grywalnych... ZUN ma u mnie dług za UNL. Domagam się Wriggle. Nitori jako "Ta postać której nie dokończyliśmy i nie wydaliśmy w UNL" dostała odszkodowanie w formie pojawienia się w HM, teraz czas na Wriggle.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #21
Hmmm... Sexibanki i Kasen jako grywalne by mnie bardzo ucieszyły.
Mima nie wróci.

Odp: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #22

Odp: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #23
Sequel do HM , może być ciekawie ^^ .
Raczej spodziewam się powrotu przynajmniej części ekipy z poprzedniej bijatyki , nie po to robili te wszystkie sprite oraz movelisty by w następnej części po prostu wyrzucić jej do kosza . Jak kilka osób napisało , spodziewam się pojawienia sporej ilości nowych postaci ( czy zarówno z starych gier jak i zupełnie nowych powstałych na potrzeby 14.5 ) - głównie dla tego że silnik graficzny jak i system gry mają już gotowy , jedyne co ich czeka poza stworzeniem nowych postaci / plansz to lekka zmiana mechaniki gry którą na pewno uświadczymy , widząc już po screenie brak systemu atencji .

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #24
Hmm... kogo ja się spodziewam jako grywalne postacie:
- Wszystkie dziewczynki z HM. Idiotyzmem było by nie wykorzystać prawie w 100% skończonych postaci. Co prawda jeśli naprawdę nie będzie mechaniki atencji to taka np. Miko będzie potrzebowała kilku zmian... ale to i tak lepsze niż robienie postaci od nowa.
- Seija, bo jak już wspominałem wyczuwam od niej potencjał bycia tą "trzecią" w tej erze. Skradzione itemki + umiejętność obracania ekranem mogą dać ciekawe efekty.
- Sanae... i ewentualnie może Kanako? Brak dziewczynek z Moriya w HM był nieporozumieniem, trzeba to naprawić.
- Wriggle, już pisałem czemu uważam że powinna się tutaj znaleźć. Skoro krzywda Nitori została naprawiona to teraz pora na nią.
- Ktoś z DDC. Sekibanki była by całkiem śmieszna, ale nie obraziłbym się np. gdyby Raiko się pojawiła.
- Ktoś kogo dawno nie widzieliśmy i kogo nikt by się nie spodziewał. Nie wiem, Mystia do pary z Wriggle, Hatate bądź nawet Momiji? Na pewno będzie taka postać "Lol surprise motherfuckers" jak Ichirin czy Koishi w HM.
W sumie wymieniłem już 9 postaci, to może wiecznie pojawiająca się i raczej lubiana Cirno dla pełnej 10?
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2014, 21:00:03 przez Drewko

  • Yaket
  • [*]
Odp: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #25
Moim zdaniem zapowiada się ciekawie, can't wait ^^
(patrze te spekulacje i dalej połowy postaci nie znam... smutek... no to czas na mały research!)

Odp: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #26




Yo.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2014, 02:50:03 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #27
Kosuzu dzie.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #28
http://feb.2chan.net/dec/55/src/1419820434872.jpg

DEM HYPE TRAIN IS SO FAST, EVEN SPEEDWAGON IS AFRAID!

EDIT:

Ok, szybciutko zdobyłem to demko i przetestowałem.

+ AI o wiele bardziej agresywne, Kasen w Story Mode prawie mnie zamordowała.
+ Sterowanie mimo iż przeniesione z HM zdaje się o wiele bardziej responsywne i szybkie niż w HM
+ Spellcardy odpalać można częściej niż w HM (pewnie za sprawą nowej mechaniki, jak żywo przypominającej mi czasy zmagania z IaMP)
+ Muzyka jest spoko
+ Kasen jest badassem
+ Nowa dziewczynka, której sylwetkę widzimy na koniec demka ma pelerynę łopoczącą na wietrze.
+ 'IT'S RAPING TIEM' by Marisa!

- Niezrozumiała mechanika odpalania skilli, strasznie chaotyczne, ale składam to na karb nieznajomości tytułu.
- Wyglada na to, że znowu będziemy mieć mały wybór spellcardów i skilli (chociaż chcę wierzyć, ze to tylko wina dema).
- Wymusza agresywny playstyle, przebicie guard jest bardzo trudne.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2014, 09:47:08 przez Małyszeq

Odp: Touhou Shinhiroku ~ Urban Legends in Limbo
Odpowiedź #29
NIE WAREZUJEMY NA FORUM! - EDIT BY MAŁYSZEQ

Póki co lubię to, co widzę. Na razie oczywiście gram na zasadzie tłukę klawisze by robić fajne rzeczy, ale dynamiką to coś jest zdecydowanie bliżej 12.3 - 3-klawiszowa ofensywa, szybsze i agresywniejsze ataki i przede wszystkim niższe skoki a więc mniejsze uczucie bujania się na sznurkach. +Ataki Kasen są elo. Głębsze mechaniki wyglądają bardzo dziwnie, ale jeśli nie będzie to bardziej losowe niż pogoda w 12.3 to zniosę. HM done right?
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2014, 10:57:15 przez Małyszeq