Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Ankieta

What do?

  • Grafiki oficjalne
    16 (53.3%)
  • Arty
    14 (46.7%)
  • Inne
    0 (0%)

Ilość głosów: 29

Temat: Touhou Sort - Touhou.pl Ver. (Przeczytany 38644 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #45
Zasadami tego typu się nie kierujmy. Jeśli ustalimy coś - wybór postaci będzie robiony w inny sposób i na to mam nawet koncepcje.

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #46
Nieważne jaką masz koncepcję, i tak przynajmniej połowa będzie narzekać.
Co do artów Satori, mnie się bardzo podoba ten z SoPm i z tulącą się Okuu. No co jak co, ale oryginalny zunart z gry to się nadaje jedynie do czarnego humoru o ćpunce z dworca.
BTW. Kreton mam nadzieję że tym razem powstrzymasz rządzę i sort nie będzie w krzakach?

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #47
*spogląda na avatar* *przypomina sobie jakość artów w pokoju Ignacego*
Spróbuj mocniej.

Nie ma takiej potrzeby, masz gimbusiarski gust.

bawić się w cukierkową paradę równości z Twoimi lulzowymi przykładami rodem z klubów wzajemnej adoracji dla dziewczynek z syndromem bezguścia.
Doprawdy nie rozumiem co chciałeś tym wnieść. Wszystkie narysowane przez ZUNa dziewczynki mają być z założenia słodkie, sympatyczne i ładne. Nawet mu czasem wychodzi. Oryginalne czy nie, będziesz miał to samo.
Touhou.pl to jest ów klub adoracji owych dziewczynek w skład którego wchodzisz Ty sam. I źle użyłeś słowa "wzajemnej", o wzajemnej adoracji mógłbyś mówić gdybyśmy patrzyli na siebie nawzajem, jak gospodynie domowe na spotkaniu przy kawie ("Joasia, ale ty pięknie dziś wyglądasz"). Tymczasem my patrzymy w tym samym kierunku jakim jest Touhou, ramię w ramię.

Pisanie na tym forum wcale nie sprawia, że jestem częścią danej społeczności. Do tego trzeba się przyznawać i uważać się za jej część. Słowa użyłem dobrze, ale masz jakąś utopijną wersję forum we łbie. :v Sort powinien być dokładny, nawet jeśli służy zabawie, a tak jak mówiłem, wersja z fanartami już jest.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #48
Tylko że wersja fanartowa jest praktycznie martwa i nie była updatowana od dawna. Nie ważne jakie arty będą w tym Touhousorcie tylko to czy będzie updatowany kiedy będzie to potrzebne i czy będzie opierał się na solidnym systemie (bo ten z oryginalnego Touhousortu jest taki sobie).
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #49
Cytat: Towarzysz Lenek
BTW. Kreton mam nadzieję że tym razem powstrzymasz rządzę i sort nie będzie w krzakach?

Zakładam, że skrypt będzie pobierał dane z postaci na stronie więc przypuszczalnie będziesz miał możliwość wyboru języka (bo to będzie raptem 2-3 linijki kodu) z tym, że tak, domyślnie runy księżycowe będą wyłączone.

Cytat: Towarzysz Lenek
Nieważne jaką masz koncepcję, i tak przynajmniej połowa będzie narzekać.

No właśnie nie. Mam na to koncepcje i narzekać będą nieliczni jeśli w ogóle ktoś.

Cytat: Baobab
Tylko że wersja fanartowa jest praktycznie martwa i nie była updatowana od dawna. Nie ważne jakie arty będą w tym Touhousorcie tylko to czy będzie updatowany kiedy będzie to potrzebne i czy będzie opierał się na solidnym systemie (bo ten z oryginalnego Touhousortu jest taki sobie).

Da się zrobić. Sam updejt będzie polegał na dopisaniu w języku strony nowej gry + nowych postaci. Nothing hard. Problem z grafikami.

Dobra, idę rozpalić w centralnym bo zimno.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2012, 13:36:23 przez Aya Shameimaru

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #50
Cytat: Towarzysz Lenek
Nieważne jaką masz koncepcję, i tak przynajmniej połowa będzie narzekać.
No właśnie nie. Mam na to koncepcje i narzekać będą nieliczni jeśli w ogóle ktoś.

Trzymam kciuki, ale nie trzeba być profesorem socjologii żeby wiedzieć, że jeszcze się taki nie urodził, coby każdemu dogodził.
Od razu mówię że ja się będę cieszył z racji w końcu obecności jakiegoś sorta z postaciami z TD.
Z innej beczki, jak będzie wyglądał sam system wyboru? Coś jak w najpopularniejszym tohosorcie, czyli prawa, lewa, remis i żadna, czy może jakieś urozmaicenia, typu "zdecydowanie lewa, raczej lewa, żadna z nich, obie po równo, raczej prawa, zdecydowanie prawa"?

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #51
To już zależy od technicznego czyli h-collectora, ale osobiście myślę, że w kwestii wyboru zrobimy tak samo jak w oryginalnym - Lewa, prawa, remis, obu nie znam.

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #52
Myślę, że dzisiaj będzie można zacząć wybierać grafiki do Touhou sortu. Dokładnie wyjaśnię co i jak w godzinach popołudniowych, so stay tuned.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 11:27:44 przez Aya Shameimaru

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #53
Stoję tuned.
Spoiler (pokaż/ukryj)
xD
Rucham psa jak sra

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #54
Skoro już ruszyło wszystko w Battle Arena to thread do wyrzucenia?

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #55
Myślę, że nie.

Niech zostanie.

Zapraszam

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #56
W Battle Arena w zasadach przydałoby się dopisać jakie mają być wymiary artów, ponieważ niektóre które będą duże wyglądać dobrze, mogą potem po pomniejszeniu wyglądać średnio. Każdy chyba potrafi zmniejszyć arta do odpowiednich rozmiarów przed wrzuceniem, nie? Chyba, każdy.
Tak czy inaczej, jeżeli będzie się wrzucało arty o odpowiednich rozmiarach, to potem nie będzie z tym problemów.

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #57
Dopisałem w zasadach.

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #58
Kreton prosił, żeby przekazać, toteż przekazuję: jutro wróci do domu, zrobi zaległe postacie + trzy nowe.
:T

Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Odpowiedź #59
fast enough.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.