Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Danmaku Challenges Reborn (Przeczytany 70448 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #105
Przedłużenie czasu to zło konieczne - po prostu sam nie mam czasu zagrać, a co dopiero do tego jeszcze sprawdzać i wymyślać nowe rundy.

Może jakieś bonusowe questy z 1 stałym wymogiem za spełnienie którego byłyby by dodatkowe punkty, oczywiście nie dużo 1-2.

Brzmi kinda jak achievementy tylko z nagrodą w postaci punktu zamiast odznaczenia. No chyba że miałeś na myśli "stały wymóg" tylko do konkretnego challenge'a (czyli niezbyt stały), jak np no nie wiem rzucę hasłem: "kto w ramach tego challenge'a zaliczy jakiś last spell ma punkta gratis". To wtedy może być jakiś pomysł, ale musiałbym to przemyśleć dokładniej.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #106
Dokładnie o takie "złap coś dodatkowo i masz punkta gratis"

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #107
@Wercik96
6. Obowiązujące ustawienia są takie jak ZUN przykazał (czyli zazwyczaj 3 życia/bomby), CHYBA ŻE dany challenge mówi co innego.[...]
Na twoim replayu masz 7 żyć na start - z tego względu zaliczam tylko część dokąd masz ponad 4 życia czyt. do 1 spella mid-boss Mystii.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #108
Wyniki #9

RankUserPunkty
1SKN4
2Losik3
3Foraz442
4Wercik961

Następna runda soon™

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #109
Oto w końcu dotarliśmy do:

Challenge 10: Ten Challenges

A więc gramy w Ten Desires, a że wypadałoby żeby było coś extra ... to tym razem gramy poziom extra (nie jest wymagane ukończenie).
W sumie nie było chyba zwykłego przechodzenia stage'a na score - zrobimy to teraz - im więcej tym lepiej.

Z racji, że pomysł na dodatkowe wyzwania mi się podoba oto przed wami:
-Każdy kto zaliczy co najmniej 10 spellcardów (od mid-bossa też się liczą) ma punkta gratis.

Screen jest wymagany, jeśli podjęliście się wyzwania dodatkowego to również replay.

Czas oczywiście do soboty (15.10.2016) godzina 24.

I tyle po raz dziesiąty...

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #110
Score: 89.452.490
Bonus failed... Spellcards captured: 04/13
Replay


Powiem wam, że całkiem przyjemnie mi się robiło ten challenge.
+ ciekawa mechanika punktów w TD
+ nowa klawiatura, na której rewelacyjnie mi się gra
+ Mamizou, która jest jedną z moich ulubionych dziewczynek

Mooogę poprosić o coś na graze w następnym wyzwaniu? :>

Edit: Jeszcze screen skoro wymagany.
  • Ostatnia zmiana: Październik 15, 2016, 23:40:29 przez Foraz44

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #111
Welp przez prywatne sprawy i małą aktywność zapomniałem trochę o tym challenge'u ale korzystając z zasady przedłużonego czasu wrzucam jeszcze:

Replay

Teraz czas jest do 2:00 jeśli ktoś jeszcze chce wziąć udział

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #112
:V hipokryzja i dodawanie czasu dla samego siebie przez Losika.
>odkładaj wyzwanie na jutro i jutro
>zapomnij zrobić wyzwanie xDDDDDD
Cóż czekam na następne zapewne ciekawsze bo TD extra to nienawidzę robić mimo, że Mamizuu jest spoko.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #113
Wyniki #10

RankUserPunkty
1Losik2
2Foraz441

:V hipokryzja i dodawanie czasu dla samego siebie przez Losika.
4. Czas na wzięcie udział [...]za każdym razem gdy ktoś wyśle posta z wynikiem w ciągu ostatniej godziny przed zakończeniem czasu wyzwania, limit czasu przesuwany jest o godzinę do przodu[...]
Jeśli łaska najpierw czytaj (ze zrozumieniem) a potem narzekaj.

Następna runda soon™ (czyt. jak wrócę za parę godzin...)
  • Ostatnia zmiana: Październik 16, 2016, 17:08:01 przez Losik

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #114
Wróciłem do domu w nocy, czas na trochę snu ... nope czas na:

Challenge 11: Sleepless Night.

Zgodnie z życzeniami widowni w tym tygodniu mamy graze (i nie w TD Extra).
Tym razem gramy w: LoLK, którego zdaje się jeszcze nie było, w stage 3.
Gramy na poziomie: dowolnym acz każda śmierć to -5% do wyniku
Dodatkowo punkt jeśli ktoś przy okazji zrobi perfect pacifist bossa i mid-bossa na poziomie minimum normal.

Wymagany screen i w razie wykonania dodatkowego zadania replay.

I tyle. A teraz idę (nie)spać...

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #115
Puki chwila czasu to wrzucam jakiś wynik:
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #116

Coś mi się zj*bało (^_^') Co się konkretnie stało:
Spoiler (pokaż/ukryj)
-Po skończonym runie funkcja od cofania do menu zamiast tego wróciła mnie do gry, gdzie były zacięte arty Reisen i Doremy
-dwukrotne naciśnięcie Esc usunęło je, a Reisen mogła latać sobie spokojnie po ekranie
-bonus: pociski Reisen pojawiały się na środku ekranu zamiast pod postacią
W każdym razie replay z tego runu crashuje mi za każdym razem gre po końcowym dialogu xD

Deaths: 2
Total score: 18830,7


Bonusowe wyzwanie nie wykonane, ale replay załączam, jeśli ktoś chce to zobaczyć.
*klik*

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #117
Wyniki #11

RankUserPunkty
1Foraz442
2Losik1

W każdym razie replay z tego runu crashuje mi za każdym razem gre po końcowym dialogu xD
Mój też się crushował - widać błąd gry.

Widzę, że ostatnio odzew topnieje, więc rzucam w eter pytanie:
Ile osób jest jeszcze zainteresowanych braniem udziału? Bo jeśli ludziom się znudziło to rozważam, czy nie zawiesić tymczasowo dalszych challenge'y i poczekać aż zbierze się więcej chętnych.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #118
No właśnie coś mało ludu się nagle zrobiło. Drugą rundę pod rząd tylko dwie osoby grały.
Trochę głupio, że tak szybko znikło zainteresowanie, bo mi osobiście bardzo wyzwania się podobają. Uczenie się i wykorzystywanie systemów punktowych różnych gier, czego nie robię w normalnej grze, jest dosyć ciekawym podejściem do tematu, i przede wszystkim zabawą.

Jak dla mnie zawieszanie czelendżów to trochę zbyt pochopna decyzja, ale fakt, jeśli mają być jakiś czas prowadzone tylko praktycznie dla nas dwóch, to raczej warto poczekać, aż lud wróci. Jeśli będzie mi się naprawdę nudziło, to poproszę Ciebie na pw o jakieś małe, niepunktowane wyzwanie dla zabicia czasu.

Odp: Danmaku Challenges Reborn
Odpowiedź #119
Ano mało. SNK nie gra. Oni odszedl z fapdomu. Ja to albo spie, albo w robocie jestem - nawet wysrac sie nie ma kiedy. A szkoda. Ale w sumie pazdziernik. Jak to spiewal Big Cyc:

"Ciagle to samo, praca, knajpa i szkola..."