Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 196619 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #435
Właśnie zauważyłem co w tej grze zostało skiepszczone :< O ile memy były wepchnięte do gry to jedno, ale dali oni dla Orin 2 ogony. Nigdy wcześniej w ludzkiej formie nie była pokazana z ogonami. To jej pierwszy raz. I nie zrobił tego ZUN więc stawiam na to, że Tasforo skiepściło.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #436

z JB najlepsze, reszta dobra albo taka sobie
szybcy są, no ale cóż, w końcu internet
btw, mogliby w th'monach dać takie wersje puppetów

  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #437
a ja się pytam dzie momiji??
nie dostała przydziału nawet jako postać tła DYSKRYMINACJA

Pussy in a pussy's pussy in a room of pussy plushy

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #438
a ja się pytam dzie momiji??
nie dostała przydziału nawet jako postać tła DYSKRYMINACJA

Ty widzisz dyskryminację, ja widzę możliwości. Brak postaci w tle i rozpisce grywalnych dziewczynek może oznaczać jej występ w ewentualnym rozszerzeniu.

To samo miałem napisać. Być może wyjdzie rozszerzenie z nią. Chociaż jak dla mnie to równie dobrze może być przeoczenie Zuna. Tyle dziewczynek już wyprodukował, że ho ho, można się machnąć tu i ówdzie.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #439


Mauki, wątpię by to ZUN je wyprodukował. ZUN prawdopodobnie dał fabułę, pomysły na postaci, muzykę. Ale jestem w 100% pewien, że postaci graficznie nawet trochę przez niego nie były przez niego produkowane.
W końcu: 1. nie mają nic z ZUNartów 2. Orin ma 2 ogony ;< 3. Postaci mają czasami cycki
ZUN w tym palców nie maczał na pewno.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #440
Chodziło mi o to, że on wymyślił wszystkie dotychczasowe dziewczynki. I to raczej on wpadł na koncept, żeby dawać w tle te, które nie będą playable. I umieszczając je wszystkie, przeoczył Momiji. Tutaj projekty postaci nic nie mają do rzeczy.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #441
Właśnie zauważyłem co w tej grze zostało skiepszczone :< O ile memy były wepchnięte do gry to jedno, ale dali oni dla Orin 2 ogony. Nigdy wcześniej w ludzkiej formie nie była pokazana z ogonami. To jej pierwszy raz. I nie zrobił tego ZUN więc stawiam na to, że Tasforo skiepściło.

Orin ewoluuje. ;D

@Siara: playable Momiji imminent? Chociaż z drugiej strony wątpię, by pokusili się o dodatek w rodzaju Hisoutena.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #442
W tego co czytałem w tłumaczeniu posłowia wynika że jest spora szansa na tego typu rozwinięcie :) .

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #443
Ktoś może wie jak zrobić żeby w Practice komputer przestał się cały czas bronić?

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #444

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #445
^O, dziękuje bardzo ^^

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #446
No, pograłem sobie chwilę w Maskaradę, Wine bierze ją na całego, patchy jeszcze nie instalowałem a gra ani razu się nie wysypała czy coś.
I powiem krótko: chędożyć bijatyki i danmaku.
JA CHCĘ TOHO FPSA Z GRYWALNĄ NITORI!
Panowie z Tasofro się inspirowali Quakiem 2 lub 4  tworząc ją, bo zrobili z niej najlepszego Strogga w historii!

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #447
It will still take some time before the final boss is reborn by regaining her heart, and then becomes ready for fighting in front of people. Please keep awaiting her with warmth.

Fragment z pliku omake Hopeless Masquerade - przypuszczalnie to nawiązanie do tego, że Kokoro celowo została wydana jako niegrywalna postać, aby otworzyć miejsce na dodatek w typie Hisoutensoku...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Rebellion
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #448
Ktoś zainteresowany netplayem w któryś wieczór się tu znajdzie ? :)

Wiadomo kiedy english patch wyjdzie? Nie mogę już na te krzaczki patrzeć...
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2013, 12:29:58 przez Rebellion

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #449
Wiadomo kiedy english patch wyjdzie? Nie mogę już na te krzaczki patrzeć...
Ja na razie nic nie wiem poza faktem, że tłumacze mają mały problem z kodem gry i zamiast tłumaczenia na zasadzie wymiany księżycowego na ludzki najprawdopodobniej będą suby.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.