Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Rumbling Spell Orchestra (Przeczytany 83502 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #15
Ok, podobno w przyszłym tygodniu będzie to robić, bo ma luz, czy cuś

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #16
Rozmawiałem z Matherikusem na temat kart i faktycznie "podobno" coś ma porobić w przyszłym tygodniu. Zaczynam jednak się martwić, że do końca roku się z tym nie wyrobi, co byłoby sporą stratą. Anyway, sprawa z kartami dzięki PookyFanowi i Akizu może mocno ruszyć z kopyta - po sprawdzeniu jakości Akizowych wyrobów jestem więcej niż zadowolony.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #17
 > dowiedziałem się o dokładnym znaczeniu jednej karty
 > poziom gry moim pierwszym deckiem mocno wzrósł
Dzięki Pooky XD

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #18
Do usług. Choć nawet nie pamiętam, jaka to była dokładnie karta. ;p
A z moich Tajnych Źródeł wynika, że Matherikus jednak wyrobi się przed Paconem (tak na 90%), dlatego pozostańcie tuńczykami.

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #19
Dlaczego na temat RSO ktoś ma tajne źródła, o których ja nic nie wiem D; :P

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #20
U mad?

Anyway, przydałoby się pomyśleć o jakichś Warszaffkowych Spotkaniach Karcianych. Myślę, że dałoby się wygospodarować 1-2 weekendy w listopadzie, tak by każdemu zainteresowanemu pasowało. Jest nas tu całkiem sporo, więc można się raz a dobrze skrzyknąć i zrobić jakiś miniturniej czy co.

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #21
Rozmawiałem już z Gorgiaszem, mieliśmy spotkać się dzisiaj, ale jako że jesteś chory, przełożymy to na za dwa tygodnie (za tydzień mnie nie ma). Powinniśmy wiedzieć wtedy coś więcej.

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #22
OP shit is OP:

1
2. Podbij sobie faith do 4.
3. Oponent nicz nie może zrobicz.
4. ???
5. Profit!

Właśnie zostałem tym wjebany w ziemię przez Kiefmastera na Dulście. Leader support Moreya God blokuje nawet możliwość zadania obrażeń bezpośrednich, a Repair przywróci Ci do ręki supporty, gdyby oponent Ci je zdjął xD.

Talia: http://dulst.com/TouhouRSO/Kiefmaster99/decks/424636/Hisoutensoku
  • Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2013, 20:56:59 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #23
Można pozbyć się tego na wiele sposobów: Spiriting Away od Yukari, scena Sunshower, dopóki jest w talii można wyjąć Secretem, a jak juz nawet jest wystawione, są karty niwelujące Faith i Protection (np. One Armed and Horned Hermit, dla Myouren decków mamy Myouren Temple etc.). Ostatecznie mozna też taki deck zmielić np Sakuyą, lub wziąć na przetrzymanie przy pomocy Yuyuko...

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #24
A, ok, dzięki. I tak OP shit jeśli trzeba grać w konkretny sposób aby mieć jakąkolwiek szansę. Kurwa, ja grałem Reisenką i musiałem coś zjebać w planowaniu, bo pod koniec zaczęło mi brakować SP i zaczął mnie trafiać bo nie zbijałem mu HV. Jakbym inaczej to rozegrał i jeszcze trochę wytrzymał to mógłbym wygrać deck outem bo był o kartę do tyłu xD.

Ale mam kolejny powód wrzucić Hermita jak już go wypuszczą. Z tego co widzę, toto jest użyteczne w każdej talii *_*.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #25
"Samozwańcza Najsilsza"
I tyle dla mnie do talii XD

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #26
Chciałem napisać: "Z najnowszych informacji: rozszerzenie 8.0, dzięki polączonemu wysiłkowi Matherikusa i Akizu zostało skonwertowane do wersji angielskiej, a do grywalnych postaci doszły: Nue Houjuu, Minamitsu Murasa, Kogasa Tatara oraz Nazrin. Do tego od groma nowych kombinowanych eventów i supportów, oraz po kilka nowych kart dla starszych postaci m.in. dla ekipy z Moriya Shrine."

Gorgiasz mnie ubiegł :3

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #27
Archi gra na Ran dużo. Możesz jego zapytać, choć nie wiem co odpowie.

W rozumieniu Foucus i Unfocus nie ma nic problematycznego.
Focus zwiększa evasion postaci gdy walczy przeciwko spread, Unfocus za to działa przeciwko concentrate. To tyle do zapamiętania.
>Ewentualnie jeszcze możesz komuś dać do porównania, że Spread spell jest jak pierwszy/drugi atak Kisume w SA, a concentrate jest jak pierwszy atak Cirno w EoSD. Jedno robisz siedząc cały czas na focus a drugie na unfocus. Get it?

A tak swoją drogą, pilnie potrzebuję angielskiej wersji spellcardu "orin3018" Death Sign "Ghost Town". Jakby ktoś gdzieś znalazł to będę bardzo ale to bardzo mocno wdzięczny.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 19:53:27 przez Raion

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #28
:V

Nie grałem Ran, ale co do Secret Maneuvers + Tenko Illusion to imo niewiele warte. 6SP za uniknięcie lvl2-ek, przy czym obie karty muszą być pod ręką. Seriously? Samo Tenko Illusion pewnie za to świetne przeciw tanim interceptom. Chyba lepiej trzymać się jej Protection i set-upów z Shikigami.

http://dulst.com/TouhouRSO/critz/decks/443502/Ran-Yakumo - Przekopiowałem dokładnie talię proponowaną przez japońskie RSO wiki, jak kogoś to obchodzi. Gdzie jak gdzie, ale u niej Laser Dodging i All-Out Attack to nie taki zły pomysł :V.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 20:32:33 przez critz

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #29
Ech, a ja próbuję stworzyć dobrze działającą (słowa kluczowe) na Patchouli i Marisie i moje dotychczasowe eksperymenty kończyły się konkluzją, że solo Patchy i solo Marisa sprawują się o wiele lepiej. Czy w taki razie:
a) dać sobie spokój, bo to nie ma sensu?
b) nie tracić nadziei i zdać się na ewentualne porady?
c) złożyć coś, co działa?