Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card (Przeczytany 64158 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #90
Wikia podaje że 10.
Ale coś mi tutaj śmierdzi... Nie ma żadnego info o jakimś EX albo coś?
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #91
Spoiler (pokaż/ukryj)
Odciąłem się od Świata Zewnętrznego i doszedłem do 10 dnia, gdzie bossami są Byakuren, Miko, Remilia, Tenshi i Yukari. Wiki nie podaje nic dalej, więc zakładam że koniec, a różnica między stage 9 a 10 jest tak kosmiczna, że będzie dobrze jak złapie 2 spelle z tych 10. Ale rape train Remi najlepszy.
No nic, przynajmniej sobie nic nie zaspoilerowałem, bo nie było już czego :3
Gameplay generalnie fajny, dobór przeciwniczek bardzo mi się podoba, a itemki są na tyle słabe, że większość scen nie da się zcheesować (poza początkowymi i kilkoma potem, hehe Seiga). Wieć jak na spin-off to ocena bardzo na plus, bo kreatywność od tej gierki i zawartych w niej wzorów paruje :V.

PS. Utwór numer 4. To mi nie wyjdzie z głowy przez najbliższy tydzień. Dzięki ZUN *_*.
  • Ostatnia zmiana: Maj 11, 2014, 16:49:56 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #92
Oh, okay - Wszystko jasne.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Sam zagram dopiero jutro, a na wiki nie ma nic o Yukari i mi jej brakowało coś tutaj :V Ale skoro piszesz że jest to sprawa wyjaśniona.

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #93
Po rozegraniu 6 dni w grze muszę powiedzieć, że ZUN-owi gra się udała. Spelle są trudne, ale nie tak trudne, żeby nie dało się jakiegokolwiek złapać, nowe utwory przyjemne i wpadające w ucho, a itemy zbalansowane indywidualnie do karty czarów, za co duży plus. Na chwilę obecną to jest 8/10.

BTW. ogarnął może ktoś, jakie passive'y każdy item daje? Bo wiem, że sfera Yin-Yang zmniejsza hitboxa, a co z resztą?
  • Ostatnia zmiana: Maj 11, 2014, 17:07:04 przez Tribell

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #94
Nie ma żadnego info o jakimś EX albo coś?
Kiedy oglądałem livestreama, to gość po przejściu wszystkich ataków nie odblokował ekstra.

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #95
Ja zauważyłem tylko, że Jizo Statue na pasywie neguje jedno trafienie, tak jakby była na aktywnym.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #96
Cytuj
ogarnął może ktoś, jakie passive'y każdy item daje?
Szto o_O?

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #97
Critz - gdy item jest w secondary slocie to daje pasyw jakiś :V

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #98
Gra w sam raz dla takiego casuala jak ja, nie trzeba trenować godzinami i dniami, siadasz i próbujesz, każde podejście nie dłużej niż minutę, podoba mi się. Ha ha.

Piąty dzień dopiero u mnie, bo za bardzo próbowałem robić no item cleary (9 do tej pory) i ogólnie levelować przedmioty zamiaść iść do przodu.

Jakieś info o tych secondary itemach proszę, jak to się ustawia? :)

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #99
Secondary slot Ci się jakoś w połowie gry odblokowuje.
Welp, spytałem Sakureia na IRCu i rzeczywiście:

Cytuj
Cape - 2 uses when main item depleted.  Umbrella - 3 umbrellas to use as normal.  Bomb - main item use clears a small area around you as well.  Yinyang - your hitbox is smaller.  Lantern - enables deathiteming.  Tanuki - 1 extra life (no invuln time).  Camera - speed up?  Doll - stronger shot  Mallet - main item level rises

ending
"Congratulations, you've just cleared all scenes. This is a surprising feat you've pulled off there! But because of this, she (Seija) has lost all comrades. But there's nothing to be sad about - since amanojaku were always bad at making friends."

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #100
Top kek.

Ogółem jak człowiek przyzwyczai się do mechaniki psozczególnych itemów to nie ejst tak źle, mam dzień 7 i na dzisiaj wystarczy - nie chce mi się siedzieć cały dzień nad jedną grą, a dokończyć mogę jutro.

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #101
Well bez żadnego problemu doszedłem do ostatniego dnia. W ostatnim dniu przeszedłem dwa pierwsze spelle, z resztą będzie dużo trudniej.

W tej grze jest zdecydowanie zbyt dużo świecących pocisków. Tyle jest tych światełek, że już mnie oczy bolą ;<
Co nie zmienia faktu, że te wszystkie światełka zajebiście wyglądają.

Gra jest imo wiele łatwiejsza od DS'a i StB.

Jak odpocznę to wezmę się pewnie za ukończenie tego... Chyba... A tak poza tym to czekam na angielskie tłumaczenie.
Ogólnie gra się przyjemnie ale jest trochę za krótka jeżeli ten last day to jest na prawdę ostatni dzień i żadnego extra potem nie ma ;<

Najwięcej pewnie będę miał zabawy jak zacznę próbować przechodzić tę grę bez używania itemów ;D

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #102
Cytuj
Najwięcej pewnie będę miał zabawy jak zacznę próbować przechodzić tę grę bez używania itemów ;D
Ahahaha~
Spoiler (pokaż/ukryj)
Enjoy twoje 10-4. Jestem przekonany że przetrwanie tych 12 sekund jest niemożliwe bez tanuki na maksymalnym levelu, a i tak nie daję rady jej zabić przed drugim powtórzeniem :<.

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #103
Dotarłem do 10 '^' Ogólnie po drodze sprawił mi problem tylko pierwszy spell Sanae...

"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #104
Ahahaha~
Spoiler (pokaż/ukryj)
Enjoy twoje 10-4. Jestem przekonany że przetrwanie tych 12 sekund jest niemożliwe bez tanuki na maksymalnym levelu, a i tak nie daję rady jej zabić przed drugim powtórzeniem :<.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Max latarnia + tanuki sub
6 prób i zrobione.