Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Oriental Phantasmic Spiriting Away - komentarze i takie tam (Przeczytany 40253 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Nashi
  • [*]
Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away - komentarze i takie tam
Odpowiedź #15
inb4 wygraja 6 w totolotka, trafia do gensokyo, kazdy pojdzie do swojej waifu (dla Tami Rinnosuke, dlatego tylko jedna dziewczyna) i bedzie duzo walk i klotni

haw haw

Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away - komentarze i takie tam
Odpowiedź #16
inb4 wygraja 6 w totolotka, trafia do gensokyo, kazdy pojdzie do swojej waifu (dla Tami Rinnosuke, dlatego tylko jedna dziewczyna) i bedzie duzo walk i klotni

haw haw
Nashi taka pełna zła :D

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away - komentarze i takie tam
Odpowiedź #17
KANON PANIE

Nie wypowiem się konkretnie bo nigdy nie byłem w Touhou roomie. Ale wygląda nieźle.

Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #18
Maluetar grający teraz z Tami na jednym laptopie, kiwnął tylko głową, jednak ta chwila dekoncentracji wystarczyła, aby przegrał.

;_;
Rucham psa jak sra

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #19
Hmm, jedno zachowanie moje sie nie zgadza, no 2.

i od dzis uzywam czary kurwa. albo karma

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #20
>herbata
._.

  • JCD
  • [*]
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #21
Trzeba mieć sporą pewność, co do znania schematów zachowań u niektórych osób, aby nie było to zupełnie oderwane od rzeczywistości.
Ew. można też zrobić wszystkich tak neutralnymi, jak się tylko da.

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #22
Maluetar grający teraz z Tami na jednym laptopie, kiwnął tylko głową, jednak ta chwila dekoncentracji wystarczyła, aby przegrał.

;_;

nawiązanie do Nejiro 3, tja ? :D

i btw, końcówka najlepsza

  • Nashi
  • [*]
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #23
gdyby tylko Piscilla się pojawiła z dziewczyn to bym zrozumiała (bo inb4 tragiczna śmierć = większe powiązanie z Parsee), ale jak szykuje się jeszcze Kotori to chyba jakieś większe projekte, co?

Meduz pojawia się później = w innym czasie dostaje się na konwent niż Tami i Malu?

jestem za tym, żebyś pisał w krzakach - dla lepszego zrozumienia

20:55 <+Nashi> interpunkcja masterrace
Cytuj
Jej blond włosy spływały lokami na ramiona spod jasnego, staroświeckiego czepka, świecą światłem, niczym odbitym od słońca - mimo iż wszystko wokół było jedynie czernią.
coś tu poszło nie tak

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #24
Fajny pomysł i fajno się czyta, ale daj pan gwiozdki przy tym dżapońskim i napisz co to znaczy ;)

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #25
Ups, rzeczywiście, literówka. Poprawiam.

Co do zachowań - wszystko co piszę, przed publikacją jest konsultowane z osobami, które występują i odgrywać mają większą rolę (m.in. z Malu, Tami, Herubimem, Mevem itp). Dopiero potem ich uwagi są przeze mnie dopasowywane do tekstu, wrzucam poprawki i wtedy na forum.

Meduz przyjechał innym transportem, miał ważne rzeczy do załatwienia. Japoński na razie zostanie tak jak jest, bo nie wszyscy wiedzą jak czytać krzaki. Tłumaczenia na razie nie przewiduję, wejdzie kiedy będzie potrzebne :3
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Nashi
  • [*]
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #26
Cytuj
Japoński na razie zostanie tak jak jest, bo nie wszyscy wiedzą jak czytać krzaki.
krzaki każdy może przerzucić sobie do translatora i są łatwiejsze do zrozumienia (jeśli chodzi o znaczenie) dla ogarniętych, mimo że taki zapis, który ty stosujesz, łatwiej się czyta.

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #27
Maluetar grający teraz z Tami na jednym laptopie, kiwnął tylko głową, jednak ta chwila dekoncentracji wystarczyła, aby przegrał.

;_;

nawiązanie do Nejiro 3, tja ? :D

Wkońcu wygrałem, ale jedyna walka w której się zestresowałem XD
Dobrze nauczylem Tami grać w PoFVa, ale boję się teraz, że jeszcze zacznie mnie ownić xD


Co do całości to wygląda ciekawie, ale fakt:
>Touhou room
>herbata
XDDDDDDDDDDDDDD

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #28
Herbata dobra xD
No i idzie dobrze, aż chce się czytać dalej.

Odp: Odp: Oriental Phantasmic Spiriting Away
Odpowiedź #29
Zostanę napadnięty słownie jak powiem że nie podoba mi się?
Nudno MI się to czyta... albo piszesz opowieść o Gensokyo (które jest epickie) albo o randomowych Weeboo (co nie jest epickie). Dwóch tych rzeczy naraz nie polubię, są jak mleko i ogórki kiszone.

Oficjalny Wrigglefag