Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Shoot the Bullet (Przeczytany 10184 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Choco
  • [*]
Shoot the Bullet
Znana wielu Aya w roli głównej.
Ja obecnie doszłam do trzeciego poziomu i mówie że dla mnie to dość trudne =,=
A jakie wasze opinie :) ?

Shoot the Bullet
Odpowiedź #1
Bo jest trdune :]

W polsce oficjalnie tylko dwie osoby ukonczyly STB - Spam i Scooter Fox

  • Lenin
  • [*]
Shoot the Bullet
Odpowiedź #2
W StB stoję na ostatnim spellu stage'u 6go- Youmoe robi ze mnie siekę, a nie idę dalej póki nie pokonam. Gra ta od poziomu 4go robi się diablo trudna i mega frustrująca. Jak na razie na jednym ze spelli Keine mam rekord- ponad 800 fotek zanim się udało. Podziwiam Spama i Foksa że im się udało.

Shoot the Bullet
Odpowiedź #3
Cytat: Lenin
Gra ta od poziomu 4go robi się diablo trudna i mega frustrująca. Jak na razie na jednym ze spelli Keine mam rekord- ponad 800 fotek zanim się udało. Podziwiam Spama i Foksa że im się udało.

Ano...Możesz podziwiac mnie też bo mam 50% 6tego chyba zaliczone... A mże nie...? Na pewno cały 5ty mam :D

Shoot the Bullet
Odpowiedź #4
To nie jest gra na zaparcie się "teraz przejdę tą" - po prostu szkoda nerwów na takie podejście. Włączasz sobie jednego dnia na trochę, potem drugiego, potem może za tydzień... w końcu się przejdzie. ;) Myślę, że jak ktoś jest w stanie przejść któreś z normalnych (czyli nie PoFV lub SWR) windowsowych Touhou na Hardzie, to i z StB sobie poradzi przy odpowiedniej ilości poświęconego nań czasu.

  • Meduz
  • [*]
Shoot the Bullet
Odpowiedź #5
Ja mogę grać już w 7 stage ale... xP jeszcze nie złapałem żadnego spella z tego seta ^^ Ten temat zmusił mnie do włączenia StB i przez to zachciało mi się znowu grać :D - a niech was... :P
Smutne wallscrolle ;_;

Shoot the Bullet
Odpowiedź #6
Mega frustrująca gra jest już od poziomu pierwszego,natomiast po 6 frustracja sięga szczytu, kiedy po raz 20 wpada na ciebie Chen.

Stage 7 to już porażka.
8 to ból, ale 7 jest gorszy.

A co jest najbardziej pomocne przy StB? Replaye z youtube.

Shoot the Bullet
Odpowiedź #7
Cytat: Lenin
ponad 800 fotek

U mnie rekord to 644. Jeden ze spelli Eirin, aj byliwe.

Sory za post pod postem, bumpuje.

Shoot the Bullet
Odpowiedź #8
Cytat: Zombitch
Stage 7 to już porażka.
A szczególnie 7-2 i 7-7. To normalnie doprowadza do załamania nerwowego. A najgorsze ze wszystkich to karty Patchouli, któe działają na zasadzie "strzelaj fotkę albo giń".

  • Lenin
  • [*]
Shoot the Bullet
Odpowiedź #9
Akurat Patchouli była trudna ale fun. stage 7 jest trudne i no fun.

Shoot the Bullet
Odpowiedź #10
Ja potrzebuje jeszcze 2 kart na 8 i 3 na 10 aby skonczyc :x i chyba 2 na ex;x

Odp: Shoot the Bullet
Odpowiedź #11
Zostało mi 10 kart, i przejdę całość :3

Odp: Shoot the Bullet
Odpowiedź #12
Mega nekromancja tutaj, nowa osobo.

W każdym razie, zeby nie wrzucać offtopu powiem, że wciąż gra jest łatwiejsza od Double Spoiler ale i tak nie jestem w stanie jej ukończyć, nie dość sił woli ani refleksu.

Odp: Shoot the Bullet
Odpowiedź #13
Seamless Motherfucking Ceiling of Kinkaku-ji

jk. Jak ostatni raz dotykałem tej gry w celach nieedukacyjnych to Reisenka wbijała mi pocisk w łeb nim zdążyłem się dostosować orz. Z DS Iku oraz siostry satori doprowadziłyby mnie do załamania nerwowego jakbym miał mniej wyjebane.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Shoot the Bullet
Odpowiedź #14
Odblokować to odblokowałem całość, a wszystkie sceny zrobilem na pewno do 7, a później nie chciało mi się dalej grać. Może kiedyś.

Nie grało mi się zbyt fajnie w StB. Double Spoiler był o wiele bardziej przyjemniejszy i kolorowy chociaż na niektórych kartach można było dostać pie*dolca xD
Rucham psa jak sra