Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje. (Przeczytany 133949 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #60
Nie mogę doczekać się dema , gra zapowiada się obiecująco ^^ .
Cieszę się także z powrotu Sakuyi po bagatela , prawie 10 latach xD .
Co do artów , należę chyba do mniejszości gdyż przypadły mi do gustu , widać w nich u ZUN'a pewną poprawę ( co szczególnie rzuca mi się w oczy w arcie Reimu z screenu z jej dialogiem ; jest tam naprawdę ślicznie narysowana ^^ ) .

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #61
Jak dla mnie ZUN z artami raczej się nie poprawił, a raczej wrócił do korzeni. Dziewczynki wyglądają teraz jak kluski niemalże jak z czasów EoSD, tylko mają owadziej wielkości oczy i płaskie fryzury.
Ciekawi mnie, czemu Marisa ma typ strzału będący miotaczem ognia xD

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #62
Ciekawi mnie, czemu Marisa ma typ strzału będący miotaczem ognia xD

Czytac jako:

*Ciekawi mnie, od kogo tym razem Marisa ukradla typ strzalu bedacy miotaczem ognia xD*


Jest tyle teorii spiskowych ze sa chyba ciekawsze niz sama gra. Taka powoli Touhou Creepy Pasta.

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #63
http://www.shrinemaiden.org/forum/index.php/topic,14315.msg954527.html#msg954527

Nie pamiętam czy to było wspominane tutaj, ale ZUN planuje wydać pełna wersję na C84, tj. 12 sierpnia.

Sprytnie z jego strony, 2 tygodnie później leci do Ameryki na AWA, więc rzuca wątki religijne na rzecz prostszej fabuły i wciska fan-favorite Sakuyę, dzięki której DDC rozejdzie się tam jak świeże bułeczki. To byłoby tylko śmieszniejsze gdyby wrzucił Mimę jako EX-bossa i załatwił jakiegoś znajomego by na szybkiego zrobił angielskie tłumaczenie :V.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #64
śmieszna rzecz, ta postać ze screena już ma trochę fanartów, ludzie kminią jej domyślny wygląd
Spoiler (pokaż/ukryj)
takie dwa przykładowe


Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #65
http://www.shrinemaiden.org/forum/index.php/topic,14315.msg954527.html#msg954527

Nie pamiętam czy to było wspominane tutaj, ale ZUN planuje wydać pełna wersję na C84, tj. 12 sierpnia.

Sprytnie z jego strony, 2 tygodnie później leci do Ameryki na AWA, więc rzuca wątki religijne na rzecz prostszej fabuły i wciska fan-favorite Sakuyę, dzięki której DDC rozejdzie się tam jak świeże bułeczki. To byłoby tylko śmieszniejsze gdyby wrzucił Mimę jako EX-bossa i załatwił jakiegoś znajomego by na szybkiego zrobił angielskie tłumaczenie :V.
Nie żartuj bo jeszcze okaże się to prawdą ;) .
Choć jestem ciekaw miny Herubima jeśli serio będzie tam Mima XD

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #66
Wait, żadnych wojen religijnych? To potwierdzone?
Jejku aż się chce żyć, poprawiło mi to lepiej humor niż poranna kawa.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #67
Rozwala mnie nad-aktywność fanów, którzy tworzą arty na bazie spekulacji. Ciekawe jak ją tagują. DDC 1 stage boss ?

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #68
tagują jako "double_dealing_character" czy tam "nameless_boss_(touhou)", przynajmniej na gelbooru.

Trochę to dołujące dla rysowników powinno być, że gdy wyjdzie oryginalny wygląd tej postaci to stare stworzone arty będą pewnie mogły iść do śmieci ^^"

Chociaż nie zdziwił bym się gdyby ZUN narysował ją prawie tak samo, w końcu na tej miniaturce widać ją w miarę dokładnie choć nie ma pewnie większości detali
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #69
^ w ogóle ten art mi się nie podoba, nawet jako imitacja zunstyle :/

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #70
Oj tam , nie jest tak źle, widziałem dużo gorsze imitacje ZUN'artów ;) .
Zastanawia mnie zdolność tej nowej postaci ,ciekawe co ZUN jej wymyśli ^^ .

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #71
Kiepska imitacja ZUNarta, chociaż jakby miała taką buźkę to nie mógłbym przejść pierwszego stagea bo zaliczałbym "Awww" ;_;
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #72
I feel It in my bones. Mima coming.
  • Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 14:52:26 przez Sulejman

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #73
...

Spoiler (pokaż/ukryj)
[move]MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA~ (ノ〇Д〇)ノ[/move]


Owszem, tak będzie za każdym razem gdy wyjdzie nowa gra z main serii.

>po jednej opcji na postać, miłego spuszczania się.
>po jednej opcji na postać
>po jednej

ja się tak nie bawię ;_;

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #74
...

Spoiler (pokaż/ukryj)
[move]MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA~ (ノ〇Д〇)ノ[/move]


Owszem, tak będzie za każdym razem gdy wyjdzie nowa gra z main serii.

>po jednej opcji na postać, miłego spuszczania się.
>po jednej opcji na postać
>po jednej

ja się tak nie bawię ;_;
Jeśli nie będzie Mimy dalej jest szansa na Shinki ^^' .
Jestem ciekaw odnośnie poziomu trudności gry ,skoro ZUN sam powiedział że gra będzie "neo -retro " można się spodziewać ponownie wysokiego poziomu trudności ( czyżby nowe SA się szykowało ? ) ;z drugiej strony podobno ZUN robi tą grę także pod zachodnich graczy a jak sam wielokrotnie wspominał wg niego dla ludzi spoza Azji jego gry są za trudne więc może spróbować czegoś bardziej " causalowego " .