Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 196682 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #255
Hmm no to już mamy Ichirin i Byakuren z ekipy z UFO.
Teraz pewnie będzie pora na postaci z innych gier + może jakąś nową?
Wątpię, by dali z jednej gry więcej postaci grywalnych niż dwie, skoro mają tak duży ich wybór. I mam nadzieję, że dadzą kogoś z SA. A tak poza tym chciałbym też zobaczyć Miko walczącą mieczem.

Byakuren całkiem ładnie zrobili, wygląda bardzo młodo, oraz nie przesadzali z cyckami więc duży plus jest.
Ciekaw jestem czy do wydania gry wypiszą wszystkie postacie, czy dopiero po premierze się je pozna.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #256
Ale ten tomboy w różowym kimonie w kwiaty mi się całkiem podoba. Mam nadzieję, że będzie grywalną postacią w jakiejś następnej ZUNowskiej grze. xD

dwujajowy brat bliźniak Kyouko :3

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #257
Update. Futo.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #258

zabawna rzecz - na arcie wygląda jak loli, z kolei jej model w grze już ma normalne proporcje.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #259
Awawawa. Cześć, mój nowy subie :3.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #260
おもちかえりいいいいいいい...ale najpierw przefarbuję na blond ^^

chociaż...tak trochę na tomboya wygląda~

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #261


Mfw Letty. To w ogóle możliwe że ona pojawia się poza zimą? oO
Also, Medicine taki ukryty murzyn.
  • Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 15:55:59 przez critz

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #262
Albo to tylko moje oczy, albo jedną z lokacji znowu będzie Great Mausoleum Hall. A to znaczy, że czekam na jakieś wyjebane w kosmos (dosłownie) miejsce, gdzie można się będzie napieprzać z Miko.

Also, Medicine taki ukryty murzyn.

looool, ale sprytna :D

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #263
Jaka śliczna Futo *__* Od początku widziałam potencjał w tej postaci, świetnie, że ją dodano tu.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #264
Miała taki sam potencjał jak Ichirin. I jedną i drugą trochę zmieniono, wyładniono. U Futo np. zmieniono odcień włosów, a wiadomo, że taki zabieg może zdziałać wiele. Ichirin dali nowe ciuszki, ostrzejsze, bardziej wyraziste. Zrobiono z niej całkiem niezłą laskę. A Futo cóż...nareszcie nie wygląda like your granny xD

Czyli co - Reimu bo shinto, Marisa bo Marisa, Byakuren i Ichirin bo buddyzm, Futo bo taoizm. Skoro buddyzm ma dwie przedstawicielki, to można się spodziewać, że pozostałe religie również będą tak mieć. A co z konfucjanizmem ? Nowe postacie ? Nie widzę na razie Seigi w tle. Zatem...ZATEM...może do pary dla Futo... *____*
Nie pogniewałbym się też jakby dodano Sanae do pary dla Reimu.
  • Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 16:25:33 przez Mayuki

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #265
zabawna rzecz - na arcie wygląda jak loli, z kolei jej model w grze już ma normalne proporcje.
Ta Futo to nie ma szczęścia, na zunarcie w TD wyszła jak reversed trap, a tutaj z zakalcem. Tyle dobrego że sprajt daje radę.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #266
Mi to nie na Yumedono wygląda, poza tym filarem jest na screenie w chuj przestrzeni. To bardziej Senkai, czyli zamknięta przestrzeń, w której się ukryły dziewczyny z 13tki.

mfw no Miko.
mfw Wriggle.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #267

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #268
Loli Futo, ale będę nią tłukł ludzi... huhu

Btw dzie Flan? Dzie lokacja z SDM?

"Praojciec wszystkich Remifanów"

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #269

Cytuj
Sooo Futo turns into a child and Byakuren into a mean battle priest with a silly hat.

Kinda cute tho xD
Spoiler (pokaż/ukryj)
te proporcje tych wszystkich artów, te rzęsy, TE RĘCE... czepiam się