Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 308042 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #885
Ok, odpisy poszły. Możecie na przyszłość zrobić zrzutkę dla manę dla MG, bo tej ostatnio mi brakuje :v

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #886
Nie mogę się wyspać od tygodnia, ale to nie kwestia godzin, a wartości samego snu. Przypuszczam, że przez pełnię, bo innego wytłumaczenia nie mogę znaleźć.

Jutro daję laptop do naprawy. Odpiszę raczej w niedzielę wieczorem.

  • Tremirenes
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #887
Wybaczcie obsuwę, kilka problemów w domu... dziś wieczór odpowiem.

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #888
Tutaj chciałbym się zapytać fereajny, czy przeniesie się do sesji na cirno.pl jak te tutaj się skończą

(wraca do żałowania nie dołączenia do sesji przez naiwne czekanie na Archiego i luca)
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #889
Yup. Myślę czy może do lutego się wyrobimy. Albo przynajmniej do połowy lutego. Albo do końca lutego. W ten piątek mam pierwszy egzamin, a dwunastego lutego ostatni. Rozkminiam jak się to ułoży. Hm.

EDIT:
Pojawił się odpis. Znowu przepraszam za opóźnienie. Kolejny odpis pojawi się w piątek, albo sobotę - po egzaminie.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2016, 01:02:08 przez Zhearrimst

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #890
Ja również przepraszam za obsuwy, ale w ostatnich dniach miałem pilny projekt do zrealizowania.
Dzisiaj wieczorem poodpisuję.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #891
So far, so good. Dziesiątego mam ostatni egzamin. Po nim prawdopodobnie poprawa jeszcze jednego - termin nieznany.

Z dniem dzisiejszym wprowadzam odpisy połówkowe.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #892
Ok, odpisy stały się, a ja obiecuję większą regularność niż ostatnio. Ze zdrowiem już u mnie lepiej, a specjalnie dużo roboty już nie mam na głowie.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #893
Kopnąłem do przodu. Dwa egzaminy w plecy, jeden termin nieznany, drugi przypuszczalnie 25.02.2016r. Dopiero dzisiaj miałem okazję usiąść na dłużej przed komputerem. Do piątku będę odpisywał regularnie, po czym znowu dam sobie czas na naukę.

Po dwóch miesiącach nareszcie dopływacie do brzegu. Hallelujah.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #894
Cthulhoo został chyba sfagocytozowany przez dzikiego słonia z serem zamiast głowy.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #895
Cthulhoo został chyba sfagocytozowany przez dzikiego słonia z serem zamiast głowy.

AHHHH NIEEEEE STARE KOSZMARY.

kto wie, może połamał sobie kręgosłup, próbując tańczyć macarenę.

w ogóle stęakniłem się za Archim, fajny był sługa Omnisjasza. Z Johannesem i Aiką stworzyłby mieszankę wybuchową.


  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #896
Zobaczymy czy Archi wróci. Póki co poświęcił się karierze naukowej. Poza tym COME ON AND SLAM, AND WELCOME TO JAPAN.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #897
Hurr, durr, nie wysłał mi się post, a mnie po prostu parę dni w domu nie było :v
Urządzenia mobilne są zawodne, a ja właśnie dzisiaj wróciłem do domu :v

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #898
Zobaczymy czy Archi wróci. Póki co poświęcił się karierze naukowej. Poza tym COME ON AND SLAM, AND WELCOME TO JAPAN.

czyli co, jest naukowcem w Japonii? :v

edit: pół godziny drogi na piechotę do kolesi z IOSYS, he said.
  • Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 19:37:09 przez adzi

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #899
Odpiszę jutro, bo dzisiaj musiałem parę rzeczy poogarniać i już brakło mi sił.