Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhoumon (Przeczytany 27737 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #15
thx, na pewno skorzystam :)

EDIT: gram w Gensokyo Version...gdzie znaleźć HM Cut ? bo krzak mi blokuje drogę na północ od willi Prismriverek :C
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 13:41:44 przez Mayuki

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #16
Graj w Touhoumon Another World.
Troszkę rozbudowana wersja Touhoumon Gensokyo...niestety ma sporo Bugów xP
Najpierw musisz w willi Prismriverek znaleźć księge którą zanosisz Patchouli. Potem będzie odbudowany mostek na zachód od wioski ludzi (tutaj będzie walka z Ayayayayą). Dojdziesz tamtędy do Forest of Magic i tam na końcu będzie walka z Marisą. Niestety Japońska wersja tej gry kończy się w tym miejscu.

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #17
ueee to do dupy :C spoko, sam się skapnąłem o tym mostku ;)

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #18
Raczej aktualna jest, nadal widać update i najnowsze wersje :D
Strona powstała z potrzeby zebrania do kupy postępów nad pracami nad touhoumonem, które na Pooshlmer były dość chaotycznie przedstawione :D
Początkowo był tam tylko chat (Touhoumon Thread 54)
Później także Touhoumon Wiki/Ayanote (Touhoumon Thread 55)
Pierwsze forum (Touhoumon Thread 58)
Obecna domena (Touhoumon Thread 60)
Ah, ta historia :D


Odp: Touhoumon
Odpowiedź #19
Orientuje się ktoś czy są Touhoumony oparte na częściach Pokemon z DS ?

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #20
z tego co pamiętam to jeszcze nie wyszła żadna odsłona; ale h-c pewnie wie lepiej :P

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #21
Odpowiedź brzmi nie ma, ale będzie, na youtube jest kilka krótkich filmików z postępów Touhoumon DS

Btw. Te Another World (1.41) wydaje się całkiem ciekawe, aż może sobie na komórkę przerzucę, dzięki za nazwę, bo trochę nie na czasie już jestem :D
Edit: Aktualizacja Another World v1.40 -> v1.41
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2011, 01:57:35 przez h-collector

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #22
Heh... trzeba umieć szukać... znaczy, żeby po japońsku znaleźć...
Link do nieoficjalnej wersji VBALink masz wersję 1.7.3 w starych wydaniach i nowszą 1.8b0 jako rozwojową :)
Rozwój originalnej wersji został wstrzymany na stabilnej 1.7.2 i rozwojowej 1.8beta3 ;)

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #23
VBA 1.6 najstabilniejszy bodajże z obsługą interwebzów. inna rzecz, ze Touhoumony raczej słabo to obsługują :3
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #24
czyli co, angielska wersja też kończy się na Forest of Magic ? O.o

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #25
Z tego co ja wiem to nie...widziałem kawałki na YT z walką z m.in Yuką i sam koleś napisał że "rozszerzył" fabułę gry. Pytanie-jaką wersje gry masz? najnowsza to niby że 1.40...

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #26
Dokładnie-wersja Japońska jest skończona tylko do Forest of Magic. Zaś wersja Angielska jest rozszerzona. Nie wiem o ile ale wiem że celem jest zdobycie 6 ksiąg dla patrz-loli + pokonanie Reimu i Yukari. Dodatkowo po skończeniu całej fabuły dochodzi jeszcze możliwość walki z Flandre i Cirno ale to już zupełnie inna bajka.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #27
ja dopiero jestem po 2 pojedynku z Ayą (nie ma ostatnio czasu na nic), a mój team to: CMarisa, CRumia, CMystia, CLetty i CKeine

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhoumon
Odpowiedź #28
Ja tam mam team mieszany. Po prosty biorę postaci, które mnie zaciekawią i trenuję. Aktualnie szykuję się do pójścia w las.

Odp: Touhoumon
Odpowiedź #29
ja się zastanawiam czy dalej nie ma przypadkiem jakiegoś miejsca gdzie oddaje się thmona na wychowanie komuś, żeby lvle podłapał, bo w posiadłości prismriverek można złapać ghosta, którego potem można wyewoluować w Youkiego a to rzadki i mocny ziomek w tej grze ;)