Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Osiągnięcia - Archiwum (Przeczytany 215950 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #465

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #466
DDC Player
Spoiler (pokaż/ukryj)
Oh! Baby a triple!

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #467

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #468
Wo ist mein aczivment? :<

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #469

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #470
TD Perfectionist
http://www.mediafire.com/download/w9qm1fd56w63bo5/th13_udRaio(3).rpy

Aż z radości wrócę do starej sygnatury :D

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #471
Inna sprawa że kreton jeśli chodzi o acziwki śpi głębokim jak moje upośledzenie snem...

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #472
Żeby tylko on. Forum już działa, a RPG dalej nie ma.

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #473
Tak tylko offtopne tutaj, zeby po raz kolejny odniesc się do retarded zarzutu

Sesja się nie zaczeła z tego względu, że mieliśmy downtime forum. Każdy kto mnie zapytał, dostał to info (Ekkusu, chociażby). Inna sprawa, ze słysze to znowu od sooby, kóra wycofała się rakiem z jakichkolwiek przygotowań do sesji, a temat wykorzystuje, zeby znowu komuś dopierdalać (trochę, jak z tym serwerem na który nie dał złamanego grosza - zgadnijcie kto mimo wszystko musi go opłacać). Co do acziwmentów - poza kretonem jest jesczcze Tribell, do niego też można było się zgłaszac jeśli sie pojawialy opoznienia.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #474
Sesja była i nie mam pretensji o to. Ale forum działa już od kilku dni i ani widu ani słychu, a pomimo faktu że się wypisałem z gry w RPG to jednak wciąż oczekuje na niego z niecierpliwością bo chcę poczytać grę reszty ludzi.
Co do serwera to pytałem się tylko z ciekawości o progress bo nie ma nawet o tym wzmianki. Nie szukaj bólu dupy tam gdzie go nie ma.

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #475
Wybacz Kamruz, ale gdybys naprawde się tym interesował, napisąłbys PM np do H-C, do mnie, albo do Kretona i dostał odpowiedzi bardzo szybko. Natomiast wrzucanie mniej lub bardziej złośliwych postów odnosi efekt odwrotny do zamierzonego. Kończę ten offtop. Co do zaległych acziwmentów, rozmawaiłem z Kretonem i jesli nei znajdzie czasu zeby przyznac je w przeciagu powiedzmy 3 dni, to sam to zweryfikuje i dodam, ok?

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #476
No spoko tylko nie rozumiem jednego. Czemu ludzie sami muszą się dopytywać prywatnie co i jak gdy można wrzucić jeden post z informacją dla wszystkich o progressie.

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #477
Trwa sprawdzanie osiągnięć. Przewidywany czas aktualizacji: Poniedziałek 2 lutego koło godziny 22:00. Przepraszamy za niedogodności.
  • Ostatnia zmiana: Luty 01, 2015, 21:53:50 przez Tribell

Odp: Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #478
Osiągnięcia zostały posprawdzane.

Przez wzgląd na downtime forum wszyscy userzy, którzy mają osiągnięcia "Take it Easy" mają czas, by poprawić to osiągnięcie do 3 marca.

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności.

Odp: Osiągnięcia
Odpowiedź #479