Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: RUMIA) (Przeczytany 157896 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • AllStarsky
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #360
+ Themki z EoSD (midboss i boss)
+ Umiejętności
+ ZA WARUDO

- Nie wiemy zbytnio o jej przeszłości
- Charakter
- (troszeczkę) creepy

5/10

Swoją droga, zastanawiam się jak by wyglądało spotkanie Sakuyi z Padme Amidalą (suchy żart jest suchy)

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #361
tl;dr bo mogę o niej referat napisać jak się wkręcę.

Too long & didn't read your own text? Swoją drogą, jak będziesz zabierał się za referat to pamiętaj o stawianiu spacji przed myślnikiem, to nie dwukropek ani znak, którego używasz do przeniesienia drugiej części wyrazu pisząc list do babci. O innych rzeczach nie chce mi się na razie wspominać, choć takie "na tą chwilę" doprowadza mnie do furii.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2012, 21:32:14 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #362
Nie powiem, że się nie spodziewałem, bo nie mam wprawy w pisaniu na kompie a autokorekta nie panuje nad wszystkim.

Każdemu się zdarza, mi też. Wyjaśnienia nie są potrzebne. Z reguły nie wysyłam PM do ludzi, z którymi nigdy "na privie" nie gadałem, taki nawyk. :v
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2012, 22:04:34 przez Ignacy Przybylski

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #363
Ja dobiłem do 2k wyrazów xD. Spokojnie, pod względem obszerności tekstu nikogo tu się nie ogranicza ani dolną ani górną granicą, zwłaszcza jak pisze z sensem. Inna sprawa to to, że o żadnej wcześniejszej postaci nie pisałem w takich bólach i z takim znudzeniem, zwłaszcza przez próby wydobycia tych skrawków jej charakteru z kanonu...
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2012, 22:30:34 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #364
Jak dla mnie Sakuyi nie można nie lubić. Świetna themka, mainstreamowa meido, potężne zdolności i fajne patterny.

ocena ogólna, mniej więcej 7-8 na 10

Początkowo była jedną z moich ulubionych postaci, ale mi się przejadła. Tak bardzo strasznie mocno się przejadła. Jest jej za dużo. Gdyby była tylko w EoSD, byłaby jedną z najbardziej interesujących postaci.

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #365
Dobre themy, dobry wygląd, dobre patterny
Wszystko dobre, ale nie ujebuje głowy z zajebistości

7,5/10

  • Lavia
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #366
Sakuya, Sakuya, Sakuya <3

Ogólnie kocham wszystkie pokojówki w Touhou, ale Sakuya i tak zawsze będzie moją nr1. (co nie oznacza, że innych postaci już nie lubię. Po prostu jest moją favką)

Ale teraz konkrety:
Żeby nie zanudzać i pisać jaka to imo jest ona wspaniała, ma fajną moc, charakter (choć słabo sprecyzowany, ogólnie przypadł mi do gustu) powiem tylko tyle, że czytając komentarze na temat jej wyglądu zrobiło mi się dziwnie. Jak dla mnie jest ona bardzo ładna. Fryzura oraz strój pokojówki jest u mnie dużym, +. Wg mnie srebrnowłose postaci są bardzo przyjemne wizualnie.
Sam kostium też nie jest jakoś przesadnie lollitowy jak to bywało już nie jeden raz w TH. Jej skromność jest właśnie zaletą.
Jak to się mówi - o gustach się nie dyskutuje. Jedni wolą postaci typu Sakuya, inni typu Sanae (choć osobiście jej nie znoszę, ograniczyłam mój hejt na nią)
Na koniec, bez +, - gdyż jako moja favka większość wystąpiłaby ilośc + aczkolwiek jakiś - zawsze da się znaleźć -
9/10 (gdyby nie fandom który wręcz mnie przeraża czasem, dałabym 10/10)

Pozdrawiam Critza :D

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #367
Iza Yaoi :DDD

+ chłód
+ pokojówka
+ płaska (jedna z niewielu dobrych rzeczy jakie są dziełem fandomu)
+ fryzura

- kolor włosów
- zbyt sztywna
- nazwisko, które zawsze wymawiam nieumyślnie "Izayaoi"

8/10
Dobry tohoł

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #368
Na koniec, bez +, - gdyż jako moja favka większość wystąpiłaby ilośc + aczkolwiek jakiś - zawsze da się znaleźć -

Słownik-chan Twoją favką nie jest z tego co widzę.

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #369
Na koniec, bez +, - gdyż jako moja favka większość wystąpiłaby ilośc + aczkolwiek jakiś - zawsze da się znaleźć -

Słownik-chan Twoją favką nie jest z tego co widzę.
Nie słownik a język.

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #370

Jedno i drugie. Można dopisać więcej jeśli Ci zależy.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 12:01:32 przez Ignacy Przybylski

  • Lavia
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #371

Jedno i drugie. Można dopisać więcej jeśli Ci zależy.

Zdarza mi się pisać bez składu i ładu ;p Przepraszam ;)

  • Apatyczny
  • [*]
Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #372
Nigdy nie wiedziałem że można rozpisać dwa tysiące plus zdań na temat postaci, której spellcardy przyprawiły mnie o zagubienie nerwowe i seksualne, oraz IDEALNIE ZPROPORCJONOWANE OCZY pozwoliły moim gałkom wycisnąć białą, gęstawo-ciągliwą ciecz, nie mam zielonego pojęcia dlaczego.
Może humanistyka to nie mój konik, albo może nie jestem PROFESJONALNYM GRACZEM TOUHOU Z DOŚWIADCZENIEM MILIARDA LAT(bo tylko grałem od szóstki do dziesiątki, i wszystkie przeszedłem na normalnym, i czułem się idealnie, gdzie po dziesięciu tysiącach próbach przerzuciłem się na DoDonPachi, i miało ciekawsze wszystko).


A tak szczerze podoba mi się ona, gdyż ma na sobie najlepsze kolory na ziemi, zakolanówki, noże i strój stereotypicznej służącej.

Ocena:
Pierwiastek z -1/10

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #373
Może humanistyka to nie mój konik

Lingwistyka na pewno nim nie jest.

Odp: Sąd Ostateczny Yamy (osądzana: SAKUYA IZAYOI)
Odpowiedź #374
+ manipulacja czasem (lepszą umiejętnością imho jest tylko bycie niewidzialnym i niematerialnym jednocześnie)
+ kolor włosów
+ meido outfit
+ themki
+ knives
+ ciekawe spelle, mimo wykorzystania właściwie tych samych pocisków

- za chuda i za patyczkowata (się wydaje)
- zaraz będzie butthurt ale dla mnie ona jest strasznie chłopczycowata
- chłód
- nie ma tego "czegoś"

7/10